Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakkal miért nehéz...

A férfiakkal miért nehéz komoly dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ma a férjem beszélgetni akart, ami kb. így zajlott:


Ő azt mondta, hogy "A"...én is mondtam, hogy igazad van "A". Erre a válasz: nem ez mégsem jó, inkább "B". Én is mondtam, hogy igazad van, tényleg "B". Erre ő: ez sem megoldás, inkább "C". Erre én: talán tényleg "C". Erre ő: most ne sértődj, meg, de rosszul látod a dolgokat, ez inkább "D". Erre én: igazad van "D". Mire ő: nem-nem ez hülyeség, inkább ne is szólj semmit, te nem érted. Miért mondod, hogy "D", amikor ez egyértelműen "E". Igazad van drágám, tényleg "E". Mire ő: hát tényleg nem érted??? "E"???...hogy lenne már "E"??? Ez lehetetlen. Inkább "F", de tudod mit, hagyjuk az egészet, mert veled nem lehet beszélni, te nem érted....


Ő mondott valamit, én helyeseltem, aztán mást mondott, de a lényeg az volt, hogy én bármit mondtam, az baromság volt, mert én ugye hülye vagyok és mindent rosszul látok és mindent rosszul értelmezek.


Máskor próbáltam azt is, hogy elmondtam a saját véleményemet, ami nem egyezett az övével. Akkor jól nekem esett, hogy én szándékosan ellentmondok neki és direkt idegesíteni akarom.


Most akkor mi a jó megoldás?


Ő 36 én 34 éves vagyok


2013. febr. 12. 00:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem küldted el a halál fas.ára??

Tudod hol lehetne velem ilyet megcsinálni? Se férj, se rokon, se barát, se vadidegen nem viselkedhet így velem.

Te miért hagyod? Miért vagy egyáltalán egy debillel?

2013. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rémszarvassal húzott szánnal jön a halál is mint a Mikulás?


Mert hülyén hangzana hogy:


- Na jön a halál faszán...

2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!