Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi motiválja a bnőimet arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motiválja a bnőimet arra (komoly párkapcsolatuk ellenére) hogy akármelyik barátomat bemutatom el akarják csábítani, flörtölnek vele, elhívják beszélgetni, keresik, hogy hol tudnának vele találkozni, stb. miért?

Figyelt kérdés
a mostanit be sem mutattam nekik, és a barátom furcsálja miért nem mutatom be.d e ő úgy sem adna nekem igazat, mert nem látja, hogy a bnőim nem csupán kedvességből olyanok, hanem számítóak. kicsit naív a pasim.
2010. ápr. 19. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:

próbálok más bnőket szerezni, de olyan naaagyooon nehéz

már velük sem beszélek telon

de nem értem, mért nemtudnak örülni, hogy szerelmes vagyok, meg boldog

miért akarják ezt elvenni tőlem

2010. ápr. 19. 14:42
 2/3 anonim ***** válasza:
nemtom baratno es a leirt cselekedtuk hogy fer meg 1 mondatban szerintem szard le oket mi barat az efeleben
2010. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is így volt.. úgyhogy mostmár szóltam nekik, hogy bemutatom/ megmutatom ki a barátom, de attól még nem kell felvenni msnre meg közösen járkálni velünk össze vissza.
2010. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!