Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok beszélgetni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélgetni komoly dolgokról a párotokkal? Mert az enyémmel nem lehet, mintha hülyének nézne!

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vok, hogy csak én "járok-e ebben a cipőben"!

3 éve vagyunk együtt!De most lettem figyelmes arra, hogy nem akar velem beszélgetni komoly dolgokról(pl. munka, nekem a suli, meg ilyenek...!Inkább játszik a szg.-en 27 évesen!


20L


2010. febr. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egy hülye már bocsXD
2010. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én barátom 18 éves de ált minden komoly dolgot megbeszélünk

sztem hozz fel te vmi ilyesmi témát, és majd elválik hogy hogy alakul a beszélgetés

2010. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak 16 vagyok de velem is lehet komoly dolgokról beszélgetni. mi ebből a tanulság? a pasid egy nagyra nőtt ovodás.
2010. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért vésd azt is észbe, hogy nem játék közben kéne előszedni ilyesmit. Nem fogja abbahagyni senki, te se tennéd. Erősebb füstszagra már esetleg, és ez nem vicc! Hibája ez, persze, de nem te tudod megoldani, csakis ő. Amit tehetsz: séta vagy dekkolás vagy egyéb, szellemileg tökéletesen passzív elfoglaltság közben adagolhatsz olyasmit, amiben tényleg részt is tud venni.
2010. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi tudunk komoly dolgokrol is beszélgetni, ugyanolyan beállítottságú mint én. :D

Elég nagy kocka lehet, ha a gép jobban leköti mint a barátnője... :D Csak nehogy találjon egy szekszi elf-lányt... :D

2010. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van módszer, amivel könnyen el lehet csalogatni a gép elől, de élből nem szoktam ajánlani olyanoknak, akik maguktól "nem jöttek még rá".
2010. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 évet eltöltöttetek úgy, hogy nem beszélgettetek munkáról, suliról? Ez elég gáz, ha így van. Pedig vannak még ezeknél is komolyabb témák.

Vagy ez csak mostanában van így? Mióta?

2010. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!