Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szüzesség...

Mi a véleményed a szüzesség sokáig való megmaradásáról? (30 éves férfiról van szó)

Figyelt kérdés

Szerinted mi lehet az oka annak, hogy egy férfinak közel 30 éves koráig nem volt egyetlen párkapcsolata sem? Látszólag nincs vele semmi baj...jófej, jóképű, jól öltözik, humoros, társaságban beszédes, vidám, okos, a munkájában sikeres.


A kamaszkorban és a felnőtté válás során annyira természetes igény egy társas kapcsolat kialakítása. Az illető, akiről szó van nem meleg. Annyit kell még tudni talán, hogy a szülei elváltak kiskorában, az anyukája nevelte (az apukájával is tartotta a kapcsolatot).


Tudom, hogy ez nagyon kevés információ és hogy ezer meg egy oka lehet, de én mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.


Köszönöm szépen.


2013. febr. 12. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

önbizalomhiány


Ne gondolj túl sokat a dolog mögé,egyszerűen félénk,nehzeen oldódik,a próbálkozás kimerül abban hogy elhiv vacsizni,és ha nem kap elég biztatást,visszavonulót fúj.

Plussz csúnya lányok nem tetszenek neki,azért egy szint alá nem adja az igényeit.

(tapasztalatból irtam)


a kinézett pasi az illető? honnan tudod hogy szűz?

2013. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Lehet kiskorában érte valami trauma esetleg az anyuka részéről. ... nem tartom normális esetnek.
2013. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyfokú önbizalomhiány és a kudarctól való félelem,kamasz korban történt rossz élmény.Nem egyszerű ám annak aki ilyesmin átesett,olyan is akad ahol az anya önzése tett tönkre minden próbálkozást -(bátyám esetében),most 35-évesen lett barátnője,az én unszolásomra költözött el a szülői házból.
2013. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzása miatt. Teljesen mindegy, ki hogyan néz ki, ami igazán számít, hogy mit sugároz magáról kifelé. Láttam már rossz alakú, előnytelen külsejű embereket, akik nagyon vonzóak, megnyerőek tudtak lenni, és amikor rájuk néztem, nem is láttam az előnytelen tulajdonságaikat. Sőt! És találkoztam a fordítottjával is, amikor egy teljesen jó kiállású ember olyan benyomásokat keltett magáról, ami miatt taszítóvá vált.

Nagyon fontos, ki mit gondol saját magáról!

2013. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Valamilyen kötődési zavara van, pszichológus segítségére lenne szüksége.
2013. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az hogy a szülei elváltak semmit nem jelent,az már annaál inkább hogy a szüleivel milyen a kapcsolata pl.De számtalan oka lehet.Esetleg szigorú erőssen vallásos neveltetés stb.Nekem sok olyan imserősöm van akiknek a szülei elváltak,még is boldog kapcsolatban vagy házasságban élnek.Nyílván ez az illetőn is múllik,hiszen hiába akar ő esetleg kapcsolatot ha nem úgy áll hozzá,vagy egyszerűen már azért fél kapcsolatot eremteni mert azt gondolja ha kiderül egy nő elött hogy szűz az cicki.Tény ha megtudja a nő,biztos furcsán fog nézni és elgondolkodik hogy vajon miért.

A kérdésből is látszik hogy téged nem az zavar hogy nem volt még kapcosolatod,hanem az hogy még szűz vagy és hogy erről mit gondolnak.Én azt gondolom vagy is gondolnám,vagy is elsőre biztos elgondolkodnék hogy miért szűz még ez az ember.Nekem az jutna eszembe hogy vagy vallásos szigorú családból származik ahol olyan dolgokat sulykotak belé,vagy pedig az hogy önbizalom hiányos stb..

2013. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Még ennyi hogy hiába jó képű valaki és hiáába öltözködik jól,ha rá va írva hogy terozkodó és nem nyitott.Szóval ezt a nők megérzik és ha nincs olyan kisugárzása akkor hiába néz jól ki és hiába öltözködik jól.A kisugárzás a lényeg!És el kell hogy mondjam,amíg nem lesz szex addig a kisugárzás sem fog változni.Egy tapasztalt nő egyből megmondja hogy voltál e nővel vagy sem vagy hogy mennyire vagy tapasztalt.Szóval én azt javaslom húzzál bele és farkalj meg mielöbb egy puncit,mert ahogy öregszik az ember egyre nehezebben nyit és változtat.
2013. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
* tartózkodó
2013. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt is fontos lenne tudni, hogy ezt ő maga problémaként azonosítja-e, vagy sem. Mert ha neki ez nem probléma, akkor tulajdonképpen nincs is probléma.

Egyébként nekem is van ilyen ismerősöm, róla tudom, hogy aszexuális, de mivel ez neki nem gond, ő elfogadta magát ilyennek, ezért mások is elfogadják.

2013. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Legtöbbször ez azért van, mert ő maga sem hiszi el, hogy meg tudna hódítani egy lányt és inkább meg sem próbálkozik, nehogy kudarc érje.

Nincs ezzel semmi gond, legalább még jobban fog ragaszkodni majd ahhoz a lányhoz, akit 30 évesen ismer meg és élete első igazi kapcsolatát éli át vele:)

2013. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!