Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám dugdossa a fájdalomcsill...

Anyám dugdossa a fájdalomcsillapitot, miért nem akar adni?

Figyelt kérdés
Barátomnak fájt nagyon feje meg sztem lázas is volt,este itt aludt nálunk. Kerestem gyógyszert de nem találtam pedog 2 nappal ezelőtt voltam gyógyszertárba. Kérdem anyámat hol a gyógyszer,mondja kevés van neki is kell-menstruál és görcsöl,táskámban van vhol nem keresgetem te meg ne kutass a táskámban. És nem ad gyógyszert,barátom meg még mindig tök rosszul van haza menni se bir
2013. febr. 8. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálja a barátodtól... gondolom nincsenek jóban, ilyen esetben igenis kutatnék a táskájában ha ott van a gyógyszer.
2013. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Csak úgy ontod magadból a kérdéseket..és mindig anyukád a hibás.
2013. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

- Menj el gyógyszertárba és vegyél fájdalomcsillapítót.

- Kísérd el a barátod az orvoshoz.

- Turkálj anyád táskájában gyógyszer után.

Ne legyél már ennyire tehetetlen!

2013. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Tehat ahelyett, hogy fognad magad es elkiserned a baratodat orvoshoz/gyogyszerarba, kiirod itt a kerdest es majd azt csinalod, amit a valaszadok mondanak? Hany eves vagy?
2013. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

lehet, hogy anyukád azért nem szívesen ad gyógyszert, mert fél, hogy a barátod allergiás a gyógyszerre és nem akarja, hogy nálatok legyen még rosszabbul...

én sem szívesen adok másnak gyógyszert, csak ha biztosan tudom, hogy nem allergiás.

de ha a barátod lázas is volt, akkor nem csak úgy a nagyvilágba gyógyszereket kéne bekapdosni, hanem elmenni orvoshoz, mert nem tudhatjátok, hogy mi áll a betegség hátterében...ott az orvos ír fel gyógyszert és akkor mindjárt nem kéne anyukádtól kérni

2013. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem gyogyszerre egy hete minden ft-t oda adtam anyámnak,most várom h utalják a munkanélküli járadékot,de még nem jött meg.

Falun lakik és ott van a körzeti orvosa,hivtam az én körzeto orvosom h nem e mehetne oda,de azt mondta nem. majd 6 után mehet az ügyeletre.

Nem engedi megkeresni a gyógyszert,bezárta a táskáját a szobájába.

2013. febr. 8. 12:40
 7/26 A kérdező kommentje:

Nincs gyógyszerallergiája,sima algoflex van itthon,máskor is vett már be ilyet.

Nem tudom miért irigykedik anyám h nem ad egy db gyógyszert,nem hiszem h mind a 20 szem gyógyszer kell a menstruációs görcseire.

Úgy látszik csak olyankor jó a barátom ha vmit meg kell szerelni

2013. febr. 8. 12:45
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem ad,mert drága a gyógyszer,ez egyértelmű.
2013. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Járd végig a szomszédokat gyógyszerért!

Én a páromat hűteni szoktam, fejére, csuklójára hideg vizes ruha. Ne legyél tehetetlen!

2013. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De most h lehet ilyen egy db-t sajnál? Mikor annak ellenére h munkanélküli vagyok most szinte az egész járadékot elkéri. Mikor mult hónapban megkaptam oda adtam 30 ezret az 50ből,a többit apránként kérte el.
2013. febr. 8. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!