Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szex miatt együtt lenni?

Csak a szex miatt együtt lenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm akiről eddig azt hittem, hogy szerelmes is, bevallotta, hogy csak azért van velem mert jó velem dugni. Csalódtam benne de igazából ő is jól csinálja. Most semmilyen a kapcsolatunk. Most gondolkozom, hogy mi legyen. Maradjunk dugótársak vagy felejtsük el egymást? Szerintetek?

23/F


2013. febr. 12. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradjatok dugótársak, viszont akkor hagyjátok egymást ismerkedni másokkal is.
2013. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is volt szexkapcsolatom. Nincs ezzel gond, ha mindkét fél tisztában van vele, és megfelel neki. Ha te sem szereted, nincs más egyikőtöknek sem, akkor bele lehet menni egy ilyen lazább kapcsolatba.
2013. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A nyitott kapcsolatnak is megvan az előnye,ha tisztázzátok a szabályokat.
2013. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondold végig mennyire egészséges lelkivilágú a nő.


Én jártam már így meg: neki engedtem a randit majd mikor nekem lett valaki őrjöngőt s elüldözte az illetőt aki viszont igazinak tűnt.


Ha idegbeteg a csaj s ezt kinéznéd belőle jobb ha most szabadulsz meg tőle.

Ha nem akkor természetesen csatlakozom az előttem szólókhoz.

2013. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van, ha majd jön az igazi akkor meg ki lesz akadva hogy lapátra tetted. Ez szinte biztos.
2013. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem nagyon értem a problémádat! Egy pasinak nem tök mindegy az ilyesmi? Hiszen úgy sincsenek érzelmeitek!
2013. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát a srácnak van nyílván ha ledöbbentette. amúgy meg ha mellette meg keresgélnétek eleve megvan ölve a leendő kapcsolat is. de randizgatol valakivel, közben dugtok vele, ez milyen őszinte indulás a következő ellen?
2013. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor randizik valakivel onnantól addig nem dug mig ki nem derül hogy az új akar e dugni.


Nincs is ennél jobb felállás.


- Nekem ez így túl gyors.

- Semmi gond addig dugok az előző nővel, ráérek, várok rád amíg kell.

2013. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De kérdező. tudnál úgy ismerkedni, hogy még az előzővel szexelsz, és közben randizgatol valakivel? Nem éreznéd úgy, hogy nem fer az újjal szemben? Mert szerintem nem fer.
2013. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Randi elött dugni a lehető legjobb ötlet. Nincs idegeskedés remegés amit a nők ugy utálnak csak réveteg macsó tekintet.

Utána meg ugye felfüggesztjuk a dugást kis időre. S ha a nekem tul gyors kérdés jön, csak akkor folytatjuk. Még mindig olcsóbb mint a kurv@.

2013. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!