Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 6 éve hogy együtt...

Lassan 6 éve hogy együtt vagyok a férjemmel júniusban volt az esküvőnk és sajnos eljutottunk arra a szintre hogy nincs házas életünk. Mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
belefogtunk az állattartásba és mindig az a mentsvára hogy fáradt.20-on évesek vagyunk ő 26 én 23 és szörnyű még kimondani is de sajnos heti 1x ha van házas életünk.azt mondja ő ugyan úgy szeret még jobban mint valaha.Úgy hozta a sors hogy a babáért meg kell küzdenünk de ezt még az esküvő előtt tudta,azt mondta szeretne gyereket de ha nem lesdz neki az sem számít csak maradjak mellette örökre.viszont én meg vergödök most mint hal a parton mert nem tudom mi lehet a baja.megcsalni biztons nem csal meg.és az a baj hogy ha én nem kezdeményezek akkor nem is lesz semmi,ő nem hajlandó kezdeményezni.Kiderült rólam egy nagy titok hogy az (apám) molesztált gyerek koromba és talán emiatt nem mer kezdeményezni,de ezt is tudta mielőtt elköteleztük magunkat.bocsánat hogy ennyi mindent írok le egíyszerre de már nem bírom magamba tartani.mondom neki hohgy velem is törődhetne kicsit többet .az este is mondtam neki gyere búj mellém saz ágyba de ő a gép elköt ült és annyit mondott mindjárt.na az a mndjárt kb akkora jött el mikor aludtam.Mit csináljak?

2013. jan. 4. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem a gyerekkori problémád miatt nem mer kezdeményezni. Ez a kapcsolat kimerült, ennyi volt benne, nem kíván már téged. Abban biztos lehetsz, hogy rendszeresen kielégíti saját magát, csak veled nem akar együtt lenni. És ez csak egyre rosszabb lesz, mert te egyedül nem tusz változtatni. Most jönni fognak majd a sablon hülye jótanácsokkal, hogy öltözz szexisen, meg gyertyafényes vacsi, meg szerepjátékok a szexben... de biztos vagyok abban, hogy ezeket már mind bevetetted és végső kétségbeesésedben írtál ide. Nincs visszaút, vagy szex nélkül élsz még egypár évig, amikor egyikőtök holtbiztosan félrelép majd, közben viszont a te önbecsülésed a béka feneke alá süllyed, vagy otthagyod Mr. Tutyimutyit azonnal.
2013. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

hát heti 1 az nem is akkora katasztrófa, pláne ha az rendes kiadós nempedig gyorsan merevedésem van és 5 perc alatt lerendezzük kaliberű.

és persze függ tőle hogy mennyit melózik a másik, mert a sokadik óra után már nekem se lenne energiám még produkálni magam egy óráig a másikon fekve.

Te nem változtál előnytelenül ezalatt az idő alatt?

2013. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az esküvő előtt minden rendben volt?
2013. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Odaállsz elé és ezt mondod neki szó szerint. Vagy gyakrabban megdugsz, vagy elválunk!
2013. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
A férjed ilyenkor azt látja, hogy ő fáradt, mindent megtesz értetek, és te nem hagyod kikapcsolódni. (Nem azt mondom, hogy így van, csak annyit, hogy ezt látja.) Előfordulnak ilyen időszakok az ember életében, kicsit hagyd magad sodródni, és ne próbálkozz!
2013. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minden kapcsolatban vannak ilyen szexmentes időszakok. A heti egy alkalom még nem is olyan katasztrófa. Én is azt hittem, hogy ennyi volt, amikor a párom minden egyes nap elutasított azzal, hogy fáradt. Megértettem. Ez akkortájt lehetett, amikor 2 évesek voltunk. Aztán hirtelen újra elkezdett kezdeményezni, minden rendben volt. Majd 2 évre rá megint előjött a probléma. Hullámszerűen. Most babát várunk, most miattam kevesebb a szex. Ez van. A párod valószínűleg tényleg sokat dolgozik, fáradt, kimerült. Kicsit próbáld meg őt is megérteni.
2013. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Én azt nem értem, hogy miért hiszik az emberek azt, hogy míg világ világ, minden nap 10x szeretkeznek. Ha véltlen csak 9x, már gáz van.
2013. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy magának csinálja be is vallja,tudom hogy nem a szex kötűl forog a világ,de a heti 1 alkalom nekem kevés.ezt mondtasm neki is.tudom hogy fáradt de ha az anyjáék heti 4x5 x csinálják hogy közel vannak az 50-hez akkor nálunk drasztikusan kevés.nálunk is volt hogy napi 5x voltunk együtt de ez már a múlt.nem változtam semmit sem mióta elvett.ő nagyon akjar gyereket de egyenlőre még nagyon az elején vagyunk a babásodásnak.nem tudom mit tegyek mert a szexen kívűl meg minden jó.
2013. jan. 4. 14:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek igénye van a szexre. Van, akinek napi tízszer, van akinek havi egyszer. A kapcsolat elején általában még akinek kisebb az igénye, az is többször kívánja, akár minden nap van szex, sőt lehet, hogy nem is egyszer. Aztán szépen lassan a kisebb igényű fél alább ad, és már csak heti egyszer kívánja, míg a nagyétvágyú fél igénye ugyanúgy megmarad, és ez már nincs kielégítve. És legtöbbször rosszul kerülnek össze a párok. Én is ebben szenvedek most, kéthetente/havonta van valami kis 20 perce légyott a párommal, én meg majd meg őrülök, hogy egy 3 éves kapcsolatban ott tartok, hogy magamat kell kényeztetnem nap mint nap. Lassan olyan, mintha magammal járnék. Én is próbálok lépni, csak közben meg szeretem, és ez visszatart. De nem sokáig bírom már ezt. Nálunk is az a kifogás, hogy fáradt, pedig ugyanannyit dolgozik és ugyanott, ahol a kapcsolatunk elején. Neki 2 munkanap után 2 szabadnap jön, ilyen a beosztása. A 2 munkanapon viszont 14-16 órát dolgozik. A kapcsolatunk elején egy ilyen kétnapos periódus után sem volt gondja azzal, ha még hajnal 2-kor kellett ágyba döntenie, most viszont csak előadja a hattyúk halálát, hogy ő a világ legfáradtabb embere. Én meg hoppon maradok. Én is bevetettem már a szexi fehérneműtől kezdve mindent, ami be is vált, de ha minden nap abban lennék, akkor egy idő után az is hatástalan lenne, megszokná. Na meg nem is vehetek minden héten újat, annyira azért nem vagyok eleresztve... Megcsalni ő sem csal meg, nincs ideje, mert vagy dolgozik, vagy velem van, vagy nincs velem, de végig levelezünk, így tudunk egymás minden percéről. Meg amúgy szeret is, ezt tudom meg érzem, épp csak kezd impotenssé válni...
2013. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De kérdező, a kedélyállapot hullámzó. A szüleid gondolom már nyugodt életet élnek, a lányuknak saját családja van (nem tudom van-e testvéred), szóval ilyen nyugodtságban teljesen más a test és az elme működése.

Ti még az elején vagytok ennek a családosdinak, szóval feszültség feszültség hátán. Ez természetes. Az embert érik impulzusok, minél több dolgot csinál, minél több dolog veszi körbe, annál több. Ahogy a kedv, úgy a kedélyállapot is hullámzó és ez így van rendjén.

2013. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!