Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki?

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Csúnyán kifejezve megdugtam legjobb barátom édesanyját kb 6 éve és abból született egy gyerek, a legjobb barátom "öccse". Na most a kisfiú inkább hasonlít rám, mint az apjára vagy a bátyjára, de nem gyanakodnak rám, csak az anyukára... Annyira, hogy apasági tesztet szeretnének, főleg az "apa", mert a drága feleség nem tud hazudni.


Na most a kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e legjobb barátomnak, hogy mi a helyzet vagy inkább hallgassak? Nem szeretném ezért tönkretenni 20 éve tartó barátságunkat, de félek, hogy az anyuka elszólja magát és nem bírja tovább, bevallja, hogy én vagyok az apja a gyereknek. Csak ketten tudunk róla (legalábbis én nem mondtam el senkinek, nem vagyok rá túl büszke...



2013. febr. 12. 14:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És még azt hozzá tenném, hogy az "apa" elég kevés eséllyel ejthet teherbe egy nőt. A barátomnak is csak a nevelőfaterja 1 éves korától.
2013. febr. 12. 14:48
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit. Ha kiderülne ígyis-úgyis elbukod a barátodat. De addigis van remény, hogy nem derül ki, úgyhogy lapíts tovább.
2013. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne szólj egy szót se. Teljesen mindegy miképpen derül ki, a barátodat mindenképpen elvesztenéd. Hát reménykedj benne, hogy a nő nem mondja el, hogy te voltál az.
2013. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha találkozok vele akkor egész végig erről folyik a téma és nem tudok rá mit mondani. :(
2013. febr. 12. 14:54
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Az ember nem dugja meg a legjobb barátja anyját. Szóval legfeljebb csak egy ismerősöd családját tetted tönkre. Gratula!

Mivel apasági tesztet fognak végezni, legfeljebb imádkozni tudsz, hogy olyan helyre kerüljön, ahol csuklóból igazolják a mesét. Vagy próbálkozhattok még azzal, hogy a kisöcs mintáját kicserélitek a haverodéra (hogy hogyan szerzitek meg az már más kérdés). Az persze kérdéses, hogy ez mennyire etikus, de erkölcsileg már úgyse tudnátok mélyebbre süllyedni.

2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én hallgatnék.
2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha sikerülne kicserélni a vérmintát akkor se lennénk előrébb, mert barátom apja nem az édesapja.
2013. febr. 12. 14:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elmondanám, vállalva azt, hogy elvesztem a legjobb barátom. De ez annyira hülyeség, mert ha a legjobb barátom, akkor ilyet nem teszek vele... na mindegy.


A másik: ővszert nem ismeritek?!


Szerintem állj elé és mond el őszintén. Lehet hogy így megbocsát, de ha az anyjától tudja meg, akkor kétlem... Az őszinteség sok esetben megbocsátásra talál, de a hazugság és eltitkolás nem igazán. Az anyukája pedig erős nyomás hatására elmondhatja...

2013. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Viszont erről ők nem tudnának. Ott lenne a papír a kezükben, hogy a vizsgált alany apuci gyereke. Kivéve, ha már a haverod is mástól van...
2013. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha igaza sztori...a dns teszt után, csak az fog beigazolódni, hogy nem az az apa, akit eddig apának hittek. Nem lesz ott mellette a neved...Beszéld meg az anyával, hogy mik a szándékai.
2013. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!