Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki?

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Csúnyán kifejezve megdugtam legjobb barátom édesanyját kb 6 éve és abból született egy gyerek, a legjobb barátom "öccse". Na most a kisfiú inkább hasonlít rám, mint az apjára vagy a bátyjára, de nem gyanakodnak rám, csak az anyukára... Annyira, hogy apasági tesztet szeretnének, főleg az "apa", mert a drága feleség nem tud hazudni.


Na most a kérdésem az lenne, hogy elmondjam-e legjobb barátomnak, hogy mi a helyzet vagy inkább hallgassak? Nem szeretném ezért tönkretenni 20 éve tartó barátságunkat, de félek, hogy az anyuka elszólja magát és nem bírja tovább, bevallja, hogy én vagyok az apja a gyereknek. Csak ketten tudunk róla (legalábbis én nem mondtam el senkinek, nem vagyok rá túl büszke...



2013. febr. 12. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam én is, hogy ne mondd el.. Ha megcsinálják a tesztet, attól még senki nem fogja tudni, hogy te vagy az apa. Minden csak az anyán múlik, hogy ő elmondja e vagy sem.

Én a helyedben hallgatnék.


#3

2013. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Na itt meg semmi lehurrogás,mert rámászott a legjobb barátja anyjára:)Egy 24éves lányt meg leoltottak mert tetszik neki a legjobb barátnője apja:))Hát hogy is van ez?:)és senkinek nem szúrt szemet hasonlít a kis krapek rád?Ezt a 20éves barátságot már akkor tönkre tetted mikor,szemet vetettél anyura.ha akkor olyan tökös fiú voltál legyél most is az.A gyerekedért!
2013. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Az az undorító a történetben, hogy nincs a kérdezőben semmi apai érzés. Nem akarja látni, támogatni, tanítani a gyereket.
2013. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Már hogyne akarnám látni a fiamat, de mióta 3 éves lett inkább kerülöm az ottani "baráti" együttlétet.. A fiú engem jobban szeret, mint az "apját" (elviszem néha ide-oda + amikor nincs náluk senki akkor én vigyázok rá), de a barátom mégsem szeretném elveszíteni... Nem azt mondom, hogy teljes mértékben rám hasonlít hanem inkább hasonlít rám, mint az "apjára"..


Egyébként én is azért gondolkodtam el ezen, mert bízok/bíztam abba, hogy megbocsájt nekem vagy elnézi, de ha ezt csinálná velem valaki (illetve az anyámmal) akkor én többet biztos kerülném az illetőt.. Már ha magamból indulok ki.



Tehát akkor várok és bízom abba, hogy nem kotyog ki semmit az a rossz .. :)

2013. febr. 12. 21:07
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha az számít 18 évesen történt most 24 múltam és mentségemre szóljon a pár feles után nagyon csábítóan nézett ki a maximum 35 éves anyuka..
2013. febr. 12. 21:12
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Szerintem be kéne vallani, hogy Te vagy az Apa. És ezzel egyidejűleg gyakorolhatnád is az "apai" kötelességeidet.


A sztoriról pedig az "Amerikai Pite" ugrott be! :-)

Üdv, sok sikert!

2013. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

"de nem gyanakodnak rám, csak az anyukára"-->Ez talán azért lehet,mert Ő szülte :D :P

Komolyra fordítva,kicsit sántít a sztory...18 voltál,mikor lefeküdtetek..most vagy 24...a barátoddal a kapcsolat elvileg több,mint 20 éves...Tehát a legjobb esetben is már a bölcsiben kezdődött :)))) Nyílvánvalóan járhattál már akkor is hozzájuk játszani,mert ezek a barátságok így kezdődnek.Feltételezem az anyuka úgy bánt veled,mint a saját gyerekével...szóval tuti látta a "kukid"...Nomármost! Bár tény,nem vagyunk egyformák,én saját részről tuti kizárom a lehetőségét,hogy ilyen előzmény után a fiam bármely barátja ágyba tudna csalni..Nekem rögtön beugrana a kis himbilimbid,mikor töröltem a valagad :D

2013. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyuka dolga lenne, hogy a ferjenek meggyonja a hazassagtörest. A ferjenek meg kellene, hogy bocsajtson a felesegenek. Igy irsz:``...az "apa" elég kevés eséllyel ejthet teherbe egy nőt...``. Tehat, a sajat gyerek foganasanak minimalis eselye lett volna. Az az erzesem, a ferj erösen elbagatellizalta a gyerekkerdest. A feleseg gyereket akart, es te eppen ``keznel voltal``. Nem is akart vedekezni, mert akarta a gyereket! Nemcsak a te hibad, hogy az egyszeri szerelmi aktusbol gyerek lett. Ebben a törtenetben legfökeppen ketten hibasak: a ferj es a feleseg. A legidealisabb lenne, ha mindketten (egyszerre) elmondanatok, hogy 6 eve mi törtent. Csak ehhez nagy batorsag kellene. Ha a baratod igazan a baratod, akkor meg fogja neked bocsajtani. Hogyan haragudhatna a mostohaapjara...?
2013. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Nekem rögtön beugrana a kis himbilimbid,mikor töröltem a valagad :D "


Hát ez az! Az anyukának beugrott, és gondolta... "vajon most hogy néz ki?" És lecsekkolta... :D

2013. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!