Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megijedtem, hogy talán nem is...

Megijedtem, hogy talán nem is tudnám leélni vele az életem, csak vesztegetem az időm. Csak mélypont?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyre többet foglalkoztat, hogy a párom talán nem az, akit mellém rendelt a sors. A kapcsolatunk amúgy rendben van, nem vitatkozunk, meg tudjuk beszélni a dolgainkat, szóval klasszikus érzelmi síkon nincs semmi gond.

Toporgunk egy ideje egy helyben, egyéb okok miatt nem tudunk a közös élet felé haladni, és kicsit talán sarokba szorítottnak érzem ezt a dolgot, de ez is olyan, amin idővel át lehet lépni.

Azonban eltelt két év, és időnként úgy érzem, ez a férfi nem nekem való. Ez igazából mostanában fordult meg a fejemben, apró jelek, amik eddig nem tűntek fel, lettek érdekesek.

Egyre ritkábban vagyunk együtt például. Javarészt miattam. Egyszerűen már nem hoz lázba ez az egész, időnként talán alpárinak is gondolom, ha azt mondja szét tudna szedni, nem pedig izgatónak.

Nem járunk sehová. Nem operettszínházra vágyom, vagy wellness hétvégére, de egyáltalán sehová sem. Vagy nálunk vagyunk, vagy náluk. Állandóan a munkára fogja, hogy későn jön-megy szinte csak este találkozunk, reggel elmegyünk dolgozni, és kész. Ezzel le is tudja, hogy miért nem csinálunk semmit. Se egy séta, se egy mozi, se egy kirándulás. A randizós időszak óta semmi.

Olyan monoton az egész, és semmi új nem történik. Velem van a baj, hogy inkább korlátok közt érzem magam, mint boldognak? Mit tehetnék? Megpróbáltam felrázni, de már lassan magamban sem tudom tartani a lelket...



2013. febr. 12. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed vele jól magad akkor szakíts vele, neked is és neki is jobb lenne.
2013. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó. Végre észreveszed a tényleg zavaró hibáit, és végre nem a programok forgatagában éltek együtt. Most megtapasztalhatod, milyen az, amikor valóban együtt éltek. Azért a programokról nem kell lemondanotok, kicsit erőltesd a dolgot. Mindazonáltal biztosan lesznek időszakok, amikor nem jut időtök eljárni, vagy szimplán egymással foglalkozni, de túl kell jutnotok az ilyen hullámvölgyeken.
2013. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Altalaban ezutan szokott jonni a ronda resze a dolognak, amikor jon valaki aki lazba hoz es eloszor csak a parod hata mogott, jobb esetben (ez a ritkabb) eloszor kilepve a kapcsolatbol talalkozgatsz az uj herceggel.

Ha mar eroltetni kell a dolgot az nem jo, de csinald korrekten a dolgot es ne ugy mint a majmok a fan, akik addig nem engedik el a faagat mig meg nem fogtak a masikat.

2013. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen természetes, hogy a kapcsolatok idővel megváltoznak. Nyilván egyre kevesebb az újdonság, mert egyre jobban megismeritek egymást. A heves, lángoló, rózsaszín szemüveges, hibákat elrejtő szerelem elmúlik. Most már látod a párod hibáit. Ezek neked elfogadhatóak? Ő érti, képes felfogni, hogy ezek téged zavarnak? Tesz ellenük? A fontos problémákat meg tudjátok oldani? Bár azt írtad, hogy meg tudjátok beszélni a dolgokat, számomra ennek ellentmond, hogy nem oldódott még meg, hogy nem jártok sehova. Ezt is meg kéne tudnotok beszélni, és legalább valami nagyon alap megoldásra jutni (járjatok sétálni). Szerintem ez az aggasztó, önmagában a fáradás nem.
2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!