Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legkomolyabb...

Mi volt az eddigi legkomolyabb mélypont a házasságotokban és mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Szakdolgozatomhoz szeretnék egy kis közvéleménykutatást végezni. Nagyon megköszönöm, ha a történet végén leírjátok, a korotokat, nemeteket, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségetek és hogy milyen településen éltek (falu, kisváros, megyeszékhely, főváros).

Előre is nagyon köszönöm mindenkinek, aki megtisztel a válaszával!


2011. ápr. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok gond volt egy időben köztünk, mikor a nagyobbik fiam iskolába készült. Férjem ki akart menni küldöldre velünk, én karriert építettem, a fiam egyik gondozónő szerint még nem állt készen a sulira, a másik szerint igen, mindenre volt időnk, csak egymásra nem. A nemi életünk egyenlő lett a nullával. Egyszer, mikor hazaértem, láttam, a gép be van kapcsolva, és a férjem épp félreérthetetlen levfelezésben volt egy kolléganőjével. Éppen csak készültek a dologra, de elég kényes levelezés volt. Kiborulás, én felhívtam a lányt, hogy meddig jutottak el, hogy a férjemet kész tények elé állítsam. Pont másnap ment ki németbe, állandó telefon, sms, stb. Egy hét után utána mentem, és nagyon sok mindent átbeszéltünk. Adtam neki még egy esélyt, mert csak a gondolat fogant még meg a kolléganője és köztük. Azóta eltelt 5 év, sokkal többet figyelünk egymásra, ő egy percet soha azóta nem marad ki ( nem én kértem!) és lett még egy gyönyörű kisfiunk, aki most 1 éves. A nagyobbik meg az osztály legjobbjai között van azóta is. Nő középiskola, Főváros.
2011. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Amikor a volt párom (ez már félig a válasz is) közölte, hogy már két éve(!) nem boldog mellettem, az utóbbi időben már csak hazudta ezt nekem. (14 év együtt élés és egy gyerek...)


A vége? Azt még nem tudom. A jelen állapot: egy boldog párkapcsolat -mással.


42/F, Bp. felsőfokú

2011. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyik hétköznap miután már előző nap is sokat dolgozott,aznap is,plussz este volt egy program,párom a szüleinél akart aludni,hogy másnap hajnalban onnan megy a dolgára,mondván hogy ha este levezet 1 órát,reggel már csak másfelet kell,és engem se költ fel hajnalban.

Fáradtan ment el,ha nem itthon alszik mindig felhivom lefekvéskor.Most smst irt,hogy megérkezett,lefeküdt,ne hivjam

Lefeküdtem én is,bár volt egy rossz érzésem.

Éjjel 2 körül csörgött a telefonom,párom balesetet szenvedett,de csak a kocsit törte össze,neki pár horzsoláson és bordarepedésen kivül nem lett baja.

Hazajött,azt mondta hogy egy régi haverjához ment ki,de nem akart idegesiteni,hogy éjjel kinn mászkál,ne haragudjak már,blabla...Hülye voltam,elhittem,csak az számitott,hogy nem esett baja,segitettem túllépni rajta,ami nem ment könnyen.

Eltelt másfél év,kaptam egy emailt,benne msn naplózás,amiben a baleset estéjére dugós randi megbeszélve egy általam is ismert nővel,aki elég könnyen kapható...

2 évbe kerül túltenni magam rajta,csak azért nem tettem ki a szűrét,mert az alatt a másfél év alatt olyan dolgokon mentünk keresztül,amiből tudtam hogy kismilliószor megbánta.

Mai napig tagadja hogy végül összejött a találka, a nőt nem kérdezem meg,mert nem biztos hogy igazat mondana,igy hiszek páromnak.Aki azóta is minden percéről beszámol


én 34/N párom 35/F

mindketten kétdiplomás mérnökök vagyunk

megyeszékhelyen élünk

2011. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nincs Isten...
2011. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megcsaltam a párom. Dugás nem volt, csak petting. Plusz hazudtam neki sokáig erről a sztoriról, és csak apránként derült ki mit tettem. Kb egy évbe telt, de megbocsájtott. Sőt, ő segített nekem, hogy magamnak megbocsássak. Közelebb kerültünk azóta egymáshoz. Sokkal inkább felnézek rá amiért képes volt szívből megbocsájtani, és legyőzni a büszkeségét. Ez ment neki legnehezebben, de ő is boldog, hogy sikerült megtennie. A következmény az, hogy szabad kezet ad nekem pasi ügyben, mert tudja hogy egy adag kurv@ vér is folyik bennem, amit elfogad, sőt izgatja őt az ambivalenciám. Nem éltem a lehetőséggel eddig, de hihetetlen jó érzés hogy elfogad és imád olyannak amilyen vagyok. 37/nő, érettségi, 38/férfi, két diploma, falu
2011. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!