Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati válság? Mélypont...

Párkapcsolati válság? Mélypont? Nektek volt?

Figyelt kérdés

Volt olyan időszak a kapcsolatodban,amikor mélyponton voltatok?Leírnád hanyadik évben következett be,"mi volt a kiváltó"ok és túl tudtátok-e lépni vagy szakítás lett belőle?

Szóval az érdekel,hogy kezeltétek ezt a mélypontot.


2011. szept. 5. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

épp egy ilyenben vagyok, olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


majd kiderül mi lesz a vége....10 éve vagyunk együtt, 2007-ben házasodtunk össze.

2011. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ez nem tűnik olyan nagy és komoly kapcsolatnak, de én eléggé mélyponton voltam, mikor az adott lánnyal távkapcsolatban voltunk és a már hónapokkal előre beígért talit lemondta. :( Egy idő után szakítás lett belőle, mert mindig volt kifogása, h ne találkozzunk.
2011. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
24 éves lány vagyok. A párom a 3 év végén félrelépett egy buliban, ahova nélkülem ment el. Utólag sírva bevallotta nekem. Teljesen összetörtem. Egymás karjaiban sírtunk. Én azért mert rosszul esett, ő meg azért meg lelkiismeret-furdalása volt. Mondtam neki, túlteszem magam rajta, megbocsátom neki, megpróbálom elfelejteni, de többet ne tegyen ilyet. Persze nem tudtam elfelejteni. Mindig a fejéhez vágtam, hogy miért kellett félrelépnie, mikor közös jövőt terveztünk, stb... 4 hónapig húztuk még a dolgot, aztán ő hagyott el... :(
2011. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mi 3,5éve vagy7nk együtt.Eléggé rosszul alakulnak a dolgok,minden nap reggel6tól este 8ig melózik.Féltékenység,veszekedés,és minden múltbeli sérelmeinket a másik fejéhez vágjuk újra és újra.A feszültség egyre nagyobb,nem egyszer és nem kétszer beszéltük meg hogy megváltozunk,de sosem sikerül/sikerült.

Túlságosan is szeretem még őt,azt hiszem ő is engem tehát egyikőnk sem tudja vagy nem akarja a szakítást "érvényesíteni" de ez az állapot minden nap így megy ami szinte már elviselhetetlen.Nem tudom mi legyen.

2011. szept. 5. 10:17
 5/17 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan különbözőek vagyunk más és más elképzelésekkel,más gondolkodással...
2011. szept. 5. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
9 eve vagyunk egyutt a ferjemmel ebbol lassan 5 eve hazasok. Nallunk sajnos a piszkos anyagiak miatt van a gond. Mindkettonknek van jo munkahelye, jo fizetese de sajnos nem csak addig nyujtozkodtunk amig a takaronk ert. :( Tul nagy hazat vettunk hitelre, gyerekunk is van, hitelkartyak, autok amit tankolni kell... A hiba ott kovettuk el, hogy a gyerek szuletese utan nagyobb hazba koltoztunk (pedig a masikba is elfertunk) de itt nagyobb a kert, jobb a gyereknek...A kiadasunk hatalmasat nott ezzel de probaltuk ugyan azt az eletformat elni mint elotte. Hiba volt. :( Nyaralasok, 2 auto tankolasa (mert ugy erezzuk kell a kulon kocsi) stb. Pedig lehetne sporolni de ha mar az ember egy eletformat megszokott nehez visszavenni. Ezert jottek a hitelkartyak. Mi nem vagyunk azon a ponton, hogy elvalunk sot, kuzdunk es probaljuk megoldani egyutt a problemakat, gondokat. Csak az a baj, hogy azt vettuk eszre, hogy mar nem romantikus, vicces es szep dolgokrol beszelgetunk hanme egyfolytaban a penzrol, tartozasrol, idegeskedesrol es vezekedes lesz a vege. Most jelenleg azon a ponton vagyunk, hogy ezt probaljuk helyrehozni, hogy masrol is beszeljunk, mas is szamtison ne csak a gondok. Persze nem seperjuk a szonyeg ala es varjuk, hogy maguktol megoldodjanak de nem csak folyamatosan ez a tema. Feladni nem adjuk a hazassagunkat, nagyon szeretjuk egymasat de iszonyatosan mely ponton vagyunk. :(
2011. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3.év után kezdett romlani a kapcsolatom, azaz már nem szerettem teljesen Őt. 4.évben szakítottam, de nagyon nehezen. Öszintén megvallva, nem bírom, ha ingerlékeny és bunkó velem egy férfi, én is hibás voltam, de ha az elöző években kibirta a hulyeségeimet leordibálás és bunkozás nélkul, akkor utána miért nem? Igy ismert meg, és mégse tudott igy elfogadni ezekszerint. Mikor meg szakítottam, akkor kivolt nagyon, és kérte hogy beszéljuk meg és próbáljuk meg megint, de nem ment már nekem, nem szerettem, ezek vitték le a szememben:(
2011. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az életmódunk teszi tönkre a kapcsolatokat sokszor, elhidegülünk, mindenki rohan, ingerült, és ezt a párján vezeti le. Nekem is volt mélypont a kapcsolatomban, megoldódott, de tudom, hogy egy ilyen kapcsolat nagyon törékeny, és igenis kell érte tenni, hogy jól működjön. Sajnos sokan csak elvárják, hogy működjön, de nem tesznek érte..
2011. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
"Megszereztem magamnak ezt a kapcsolatot,talán most tapasztalom meg hogy eddig ez elég volt,komolyabbra fordult és ezentúl megtartani is meg kell"?
2011. szept. 5. 10:31
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek azzal, hogy nagyon kell vigyázni egy ilyen kapcsolatra. Mindkét félnek egyaránt kell tennie érte, alkalmazkodnia a másikhoz. Hatalmas nagy szeretettel, megértéssel túl lehet rajta lendülni. Tudom, hogy amit itt az egyik válaszoló( akiknek anyagi gondjaik vannak ) hogy nem "vicces" a helyzet, de pl. a közös nevetések, amikor együtt örülünk vminek, vagy amikor csak eszünkbe jut egy jó emlék, azok például segíthetnek. Én minden válaszolónak kívánom h oldódjon meg pozitívan a problémája!


23/N

2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!