Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mélypont egy többéves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypont egy többéves kapcsolatban, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Párom már dolgozik, én most fejeztem be az egyetemet. Az utóbbi időszak elég feszült volt, mert vizsgára készültem, közben ő is jelentkezett egy másik iskolába.

Elutasító vagyok vele, pedig szeretem. Hiányoznak a közös programok. Az nem nagyon megy, hogy hétvégente mindig hazamegy, alig vagyunk együtt. Az hogy közösen esszük meg a vacsorát, bár már az is egyre ritkább, és hogy egymás mellett alszunk, szerintem kevés egy kapcsolathoz.

Meg sem tudja már mondani mikor voltunk együtt hétvégén. Azt mondja, hogy nem szeret bent lenni, meg fetrengeni egész nap. Én nem is ezt mondom, és nem is ezt akarom, csak régebben még elmentünk ide oda, főzőcskéztünk közösen. De most mindenen összekapunk. Egyre később jön haza a munkából, egyből elmegy a munkatársaival valahova edzeni, én meg itthon vagyok, főzök, két perc alatt bekebelezi. Bezuhan az ágyba és alszik.


Nem akarom elveszíteni.


2013. febr. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkro gondolom az együtlétek is 0ra redukálódtak? Annyit tudok erre modnani, hogy esetleg szervezz te egy közös programot (mondjuk megnézed melyik az hétvége mikor nincs meló9 és modnjuk szervezel egypikniket a parkba, vagy közös városnézés vagy akármi. Azért kell elöször kitorpedoznod a szabadnapját mert ha biztosan tudod, hogy aznap szabad és mégis kitalál utolag vmi "fontos" programot akkor az egy konkrét jelzés volt hogy lépj le töle
2013. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahogy puhatold ki, hogy mihez lenne kedve? Es probald meg azzal meglepni. Ha meg ugy erzed kiszeretett Beloled, akkor allitsad "veszelytelen" versenyhelyzetbe. Kuldj egy csokor viragot Magadnak... "Titkos Hodolo" alairassal...
2013. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En meg azt mondom, hogy masik no van a dologban.
2013. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!