Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kerlek adjatok...

Nagyon fontos kerlek adjatok tanacsot Meddig lehet ezt birni?

Figyelt kérdés

Eloszor is, ne haragudjatok amiert kicsit eltero temarol irok a baba topicban de itt mindig hasznos tanacsokat kaptam eddig,ertemes,tapasztalt noktol.

10 hetes kislany boldog anyukaja vagyok, de sajnos boldogsagom bearnyekolja az anyam. Sajnos evtizedek ota problemai vannak az alkohollal amirol egyszeruen nem tud lemondani semmi aron. Semmi fele teren nem tudok ra szamitani mert nincs annyi onuralma sem , hogy 3-4 napig ne igyon. Kocsmakba jar rendszeresen, az egesz falu latja es nekem mondjak vissza, hogy ezt meg ezt csinalta anyad. (Tudni kell,hogy en kulfoldon vagyok a kis csaladommal)

Raadasul az ocsem aki 18 eves, sulyos cukorbeteg es vele sem foglalkozik rendesen. Probaltuk ra venni , hogy jojjon el hozzank lakni, de nem hajlando elkoltozni. Neki megfelel ez igy mert minden ra van hagyva ugye. Mar egyszer vitte is el mento mert o is be ivott es 2 napig a korhazban volt alkoholmergezessel!

Az anyam nem tud mar gondokodni , hogy mit okoz maga korul! Engem is nagyon megvisel hiaba , hogy nem vagyok otthon... Itt a kis 10 hetes unokaja, az sem erdekli!

Mit kene tennem , hagyjam az egeszet es koncentraljak a sajat kis eletemre? Vagy kuzdjek meg innen a tavolbol is anyammal?? Kerlek adjatok tanacsot!


2013. febr. 13. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
csak azon lehet segíteni aki engedi. Ha anyukád nem látja be hogy komoly próblémái vannak te nem tehetsz érte semmit. Akár milyen nehéz is de nem foghatod a kezét és nem aggódhatsz érte állandóan hiszen neked már ott a kislányod akinek nagy szüksége van rád, és aki mellett ott a helyed. Az öcséden talán több komoly beszélgetéssel még segíthetsz anyádon már nem. Ezt el kell fogadnod!
2013. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!