Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar megismerni az...

Miért nem akar megismerni az apám, mit kéne felmutatnom, hogy meg akarjon?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nem láttam, semmire nem reagál soha, pedig kerestem sokszor. Nincs másik gyereke, senkije nincs..

Akármit teszek, pl. mondom, hogy bejutottam a zeneművészetire, nem érdekli, pedig életem munkája benne van és idegenek mondják, hogy a szüleim büszkék lehetnek rám. Ő miért nem büszke rám legalább egy kicsit? Úgy értem, ha nyomorék lennék vagy fogyatékos, akkor is megérdemelném, hogy legalább megkérdezze, mi van velem, vagy én gondolom rosszul? Engem érdekel, hogy mi van vele, de ő soha nem érdeklődik, meg se akar ismerni, pedig semmi rosszat nem tettem..egyszerűen csak nem értem az okát.


2013. febr. 13. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem érzi apának magát - lehet, hogy akarata ellenére lettél, vagy anyád nem engedte, hogy tartsa veled a kapcsolatot, lehet, hogy alkalmi kapcsolatban lettél, vagy egyszerüen nem apatipus, nem is akart soha gyereket.
2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Argloss ***** válasza:

Nem akart gyereket, nem hiszi el, hogy te vagy a gyereke. Vannak végtelenül önző emberek, akiknek csak saját maguk számít. Akik tudnak úgy gondolni egy gyerekre, hogy egy véletlen hiba volt ami miatt nem fognak egész életében felelősséget vállalni. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Nem hiszem, hogy ennyi törődést érdemelne apád tőled amiért ennyire semmibe vesz téged... Ő már bizonyította neked, hogy mennyire értéktelen. Neked viszont nem kell egy ilyen embernek semmit sem bizonyítanod.

Foglalkozz olyan emberekkel akik szeretnek. Ők megérdemlik, apukád nem...

2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ebből egy sem igaz, ő akart anno engem.
2013. febr. 13. 12:48
 4/19 A kérdező kommentje:
Házasságból lettem és anyukám is tök normálisan állt a dologhoz, hogy keressem nyugodtan apámat, de minek..:(
2013. febr. 13. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnos több oka is lehet.

PL:

- nem kívánt gyerek voltál a számára de anyád csak azért is világra hozott, pedig kérte ne tegye.

- Úgy érzi nem is vagy a lánya, mert esetleg kiderült hogy anyud félrelépett abban az időben amikor teherbe esett.

- Sosem szerette anyudat csak 1 éjszakás kaland volt a részéről


Félre ne értsd amiket leírtam, nem az anyukádat akarom megbántani. Sőt tisztelem mert végül is felnevelt, és egy jó embert faragott belőled. De nem tudhatod mi történt X évvel ezelőtt anyud és apud között.

A teljes őszinte választ csak ők adhatják meg.. De szerintem sosem fogod megtudni.. Így a helyedben nem is foglalkoznék olyan emberrel aki nem akar megismerni téged.

2013. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Apádnak úgy látszik nem kellesz, kérdés hogy valamilyen formában gondoskodik e rólad. Ha pl. nem fizet gyermektartásdíjat sem, akkor lehet hogy úgy állapodott meg anyáddal, hogy cserében az apai jogokkal sem él.
2013. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az fáj, hogy volt, mikor családi barátok mesélték, hogy apu mennyire akart gyereket, aztán beijedt, miután megszülettem..nem értem őt, pedig nem lettem hülyegyerek, se balhés.
2013. febr. 13. 12:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért valami oka van. Olyan nincs hogy egy férfi nagyon akar egy gyereket majd később semmibe veszi, és még megismerni sem akarja a saját gyerekét.. Komoly oka kell hogy legyen ha szerinted várt baba voltál...
2013. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát az volt az ok, hogy még éretlennek érezte magát 30 évesen és nem akart már gondoskodni rólunk, de ezt ő is beismerte egyszer.
2013. febr. 13. 12:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Szóval tervezett gyerek voltam, de elég szabados volt mindig, anyu meg tűrt, mert szerette. Mikor terhes volt anyukám, akkor volt, hogy eltűnt hetekre, aztán miután megszülettem, meg is csalta, később meg lelépett..teljes jogú gyermeke vagyok, ugyanúgy nézek ki, mint ő és ráadásul nincs is senkije már rajtam kívül.
2013. febr. 13. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!