Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Lányok! Kinek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Kinek mennyire fontos, illetve ki mennyire "ünnepli" a fél éves évfordulót egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok légyszi.

2013. jan. 1. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs x. hónapi,fél évi,első csóki.Évente 1 és kész.
2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal az első fél évet megünnepeltük azzal, hogy elmentünk egy étterembe, kapcsolatunk során először (mindketten csóró egyetemisták vagyunk :D). Jó érzés volt, hogy már fél éve együtt vagyunk, pláne, hogy nekem előtte egyáltalán nem volt barátom, és neki is 5 hónap volt a leghosszabb kapcsolata (19-20 évesek voltunk).

Most majdnem 3 éve vagyunk együtt, a "másfeledik" és a "kétésfeledik" évfordulót már nem ünnepeltük, csak megemlékeztünk róla, hogy "jéé, már ennyi ideje". :)


22/L

2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és pasi vagyok(1es voltam megint)
2013. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem volt fél éves kapcsolatom,de biztos megünnepelnénk,vagy vennék neki valamit..:)


Bár ha lenne egy olyan lány akivel minden rendben vele még a föld napját,az aids világnapját,meg mindent megünnepelnék vele:)


F17

2013. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mi korunkban nagy szó a 1/2 év,mi megünnepeltük.Egy közös délutánnal.Filmeztünk,hülyéskedtünk,majd mivel előzőnap jöttünk haza egy kétnapos iskolai kirándulásról,és sejthetitek,mennyit aludtunk.. :)

Összebújtunk,bealudtunk.Szüleink még képet is csináltak..:))

Szerettem nagyon,de sajnos egy hónap volt már hátra..

14/F

2013. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi a párommal biztos, hogy megfogjuk ünnepelni:) egy kettesben együtt töltött nappal, sétálgatással a kőrös parton, együtt alvással:) L
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem. 18/L

Nem mondanám fontosnak illetve hosszú időnek a fél évet.

2013. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos nagyon hajlamos vagyok ilyen dátumokon lovagolni, így számon szoktam tartani ezt is. Nagy ünneplés nem volt egyik alkalommal se, csak beszéltünk róla, hogy milyen szépen alakulunk. :)
2013. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, lány vagyok (utolsó)
2013. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát azért vegyes. Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. jan. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!