Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban, tényleg ilyen fontos a pénz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne,hogy megismerkedtem egy lánnyal,egy hónapja járunk kb,és sajnos a pénztárcám nem bírja az igényeit.Tehát olyan volt múltkor,hogy ismerem három hete,és arra kért,hogy vegyek meg neki egy nadrágot,mikor elmentünk sétálni a plázába,ugye mindenki tudja,hogy ott nem kínai butikok vannak,11 ezer volt a nadrág,mondta hogy visszaadja,1.-én,na most ugye 8.-a van,de azóta meg sem említette,kérdeztem tőle,és nevetve visszakérdezett,hogy ennél többet is érek én neki.

A másik eset,meg az volt,hogy elmentem a Tescoba bevásárolni,elhívtam őt is,és akkor kérdezés nélkül belepakolt mindenféle dolgot a kosárba,sőt akkor is mikor elfordultam,megláttam,értetlenül néztem rá,ő meg mosolygott,meg se kérdezte hogy van e pénzem kifizetni mindent.....Ő 22 én 24



2012. dec. 8. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Helyetted is szarul érzem magam! Ha ilyen csajt fogsz ki, és meg akarod tartani, részemről ennek egy módja van, a nevelés! Bár amint leírtad, könnyen lehet, hogy már elkéstél ezzel.

:)

http://www.youtube.com/watch?v=zaMPtjPdgWM

2012. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van, aki nem olcsó mulatság. Én személy szerint nem szeretem, ha költenek rám meg nem is vásároltatok meg drága dolgokat a párommal, más barátnőim meg kifosztják a krapekjaik pénztárcáját. Ők kihasználják a lehetőséget ilyen módon, hogy van pasijuk.
2012. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem ilyen fontos. Csak pont sikerült kifognod egy pénzéhes kis muffocskát. Én a helyedben párszor jól megdugnám, aztán kidobnám, mint a macskát üríteni.
2012. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mi mindig megbeszéljük a párommal, hogy mikor ki mit fizet. Előfordul, hogy felajánlja, hogy megveszi nekem a kiszemelt ruhát, az is előfordul, hogy én veszem meg neki. Olyan eszembe se jutna, hogy pakolok a kosárba, aztán pofátlanul odavágom, hogy ugye van erre pénzed!?

Mondd el neki, hogy nincs erre és erre pénzed, ez van. Ha nem tetszik neki, akkor odébb lehet állni. Jobban jársz ha még most szabadulsz az ilyentől, de még az is lehet, hogy észreveszi magát és elfogadja, hogy nem kap meg mindent, nem tudni! 22/L

2012. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

ma 10:17


lehet ez lesz,köszi a választ

ha a költekezésre van esze,akkor a férfitől ne sajnálja a szexet,legalább ezzel viszonozza már a kedveskedést,minimum

múltkor is fájt a feje,persze előtte kifosztott rendesen a Tescoban,mondom neki erre: áááá Baby,neked a boltban volt mikulás,én meg itthon szeretném kibontani neked a csomagodat,ha tényleg fáj a fejed,beveszel egy fájdalom csillapítót,és kész....

érdekes,végül nem is kellett neki :))

2012. dec. 8. 10:24
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis itt Magyarországon a legtöbb nőnek nagyon fontos, annyira, hogy ha nincs sok pénzed, akkor szóba sem állnak veled (vagy ha nem vagy jóképű) Ja, szóval akkor mindent te fizettél? Én a helyedben kidobnám a francba, biztos, hogy nem engedném, hogy ezt csinálja velem. Egyébként is- ezen az oldalon is- annyit sírnak a nők, hogy ők egyenjogúak, akkor el lehet menni dolgozni, és megvenni, amit kell, nem pedig megvetetni mással.
2012. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha tartod magad vmennyire akkor dobd a csajt, még mielőtt nulláz és ő dob. Szerintem
2012. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tud lenullázni,mert elég sokat keresek,ami nem jelenti azt,hogy értékelem,ha valaki anyagias,tehát nem is véletlenül nem hangoztatom,hogy mennyit keresek előtte,készpénzt is csak annyit szoktam vinni,magammal,amennyit szükséges,bár néha rákényszerülök,hogy kártyáról vegyek le,mert a pénztárcám tényleg hamar kiürül mellette :)

Nem jó az,ha egy nő megtudja,hogy mennyit keres a pasi,róla meg biztosan tudom,hogy elkezdene csillogni a szeme....arra gondoltam,hogy kicsit megleckéztetem,de nem érzem magam ezért gonosznak,hisz ő sem igazán érez bűntudatot....szóval elmegyek egy ékszer üzletbe vele,mondom,hogy válasszon már egy szép medált,meg egy hozzá illő nyakláncot,az ár nem lényeg,aztán a nyakába teszem,és mondom hogy nagyon szép,jó ízlése van,a húgom biztos örülni fog neki (tudja hogy van,meg azt is hogy hozzá hasonló korú),aztán megnézem az arckifejezését,reakcióját,ha kiakad,vagy hangot ad a csalódottságának,akkor tényleg repül,ha látom rajta,hogy csalódott,de nem kapzsi,találkozni szeretne még,akkor meggondolom......

2012. dec. 8. 10:38
 9/21 A kérdező kommentje:

amúgy ha le is lép,nem baj,a húgom legalább megkapja a nyakláncot :))

ajándék letudva

2012. dec. 8. 10:40
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért arra vigyázz, nehogy 1-2 milliós nyakláncot/medált -válasszon arra a mondatra gondolván, hogy a pénz nem számít... Minden lány csalódott lenne és hangot is adna ennek, mivel nem úgy tértek be az ékszerüzletbe, hogy a húgodnak veszel medált és nyakláncot, hanem úgy feltételezi, hogy neki vennél. Inkább mással teszteld. Mondhatod neki azt, hogy a húgodnak szeretnél venni egy medált és nyakláncot az ár nem számít, nézzen ki egy olyan darabot ami neki is tetszene. Ha ezzel megvagy akkor felajánlhatod neki, hogy kap ő is egyet vagy hasonló árban egy másikat is választhat magának. Ez egy korrektebb "teszt".


Szerintem fölösleges tesztelgetni, ha úgy érzed a pénzed miatt van veled, abban az esetben, ha ő nem fizet soha semmit, még a sajátját sem...

2012. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!