Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire fontos a humor?

Figyelt kérdés

Mert sok nő elvárja a partnerétől, vagy olyan férfit keres, aki humoros és állandóan viccel.


Szerintem nem azon áll egy kapcsolat, hogy a férfi mindennap mondjon egy viccet a nőnek. A lényeg, hogy szeresse az illetőt és eltartsa a családját.



2012. dec. 30. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem az a lényeg hogy az egész humor legyen de ha túl komoly az.nem jó
2012. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha egymással tudnak kommunikálni, az épp megfelelő.
2012. dec. 30. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a humor a lényeg, de egy lány sem szeretne unatkozni a fiú mellett ezért alapból odaírják, hogy humoros legyen a kiválasztott. Ez nem azt jelenti, hogy egész nap azt várja el hogy megnevettesd, hanem legyenek olyan beszólásaid, bókjaid ami vicces. Leginkább ne hallgass egész nap és ne unja halálra magát melletted. Azt hiszem ez a lényeg. 25/F
2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem, az intelligencia egy vonzo tulajdonsag.A humor pedig errol arulkodik.
2012. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a humor és az intelligencia egymástól független.:( Pedig jó lenne, ha nem gy lenne.
2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a lányoknál (18-huszon valahány évesekig) a kiváltság. 40 évnél vagy felfelé már a humor nemigen számít.
2012. dec. 30. 22:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a párválasztásnál egyre több akadály gördül a személyek felé: dohányzik-e, van-e egyeteme, kövér-e, sovány-e, milyen színű a szeme, humoros-e.
2012. dec. 30. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban nem árt egy kis humor persze amin lehet nevetni! Én speciel most olyan pasival élek együtt aki mellett nem tudtam még eddig egy igazán jót nevetni.Pedig tudva levő hogy a nevetés jó hatásu az egész testi lelki egészség szempontjából.
2012. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as az hogy lehet? Nem igaz, hogy nem tud elsütni valami poént. Létezik ilyen, hogy komolyan egyszer nem csalt mosolyt az arcodra? :S
2012. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az alapvető dolgok után (hűség, szeretet...stb) után az egyik legfontosabb dolog.

Az előző kapcsolatomból eléggé hiányzott sajnos, és igaz, hogy több éven át együtt voltunk, de annyira nagyon jól nem éreztem magam... A mostani barátommal viszont mindkettőnknek lételeme a humor, a viccelődés, poénos csipkelődések, és végig nevetjük az egész napot mindig. Hihetetlen jó ez a felszabadultság, amit mellette érzek. :)

Persze a komolyabb dolgokat nem vicceljük el és van sok romantikus pillanatunk, de általánosságban remekül szórakozunk. :)

2012. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!