Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kevés...

Van itt olyan aki kevés szeretet kapott a szüleitől sé felnőtt korban ez miatt hátránnyal indúlt neki az életnek?

Figyelt kérdés

Nem soak szeretet kaptam a szüleimtől,én elég mély és lelki fajta vagyok de persze van tartásom ami azzal párosul hogy tartom magam az elveimhez.A szüleim egyfolytában hajtottak hogy minnél jobb legye ebbe meg abba.Igazából ezzel azt érték el hogy teljesen elfordultam tőlük és a sok tehertől öszeroppantam egy idő után.Aztán kapáloztam a nagy világban helyemet keresve,senkitől nem kaptam segítséget,a családom elfordult tőlem,mondván csúnya rossz avgyok mert hogy így mi lesz belőle.Ne jöttek rá hogy a lelki háttér és biztonság fontossabb mint hogy sz@rrá hajtsuk a gyereket.Egy időbe piáztam is ez miatt.Semmi lelki támaszték nem volt és a gonjdaimmal süket fülekre találtam,amikor nekem volt valami gondom akkor persze nem segített senki.Vagy is de segítettek.Lelki biztonság helyett adtak inkább pénzt hogy befogjam a pofám...van aki hasonló családból származik?


27/N


2013. febr. 13. 21:11
 1/4 Specus válasza:
Mintha csak rólam szólna. Bár fiatalabb vagyok, de már lassan 2 éve bontakozik ki ez az érzés. Nekem pont most lenne szükségem támogatásra, de meggyőzöm magam, hogy egyedül is menni fog. Majd egyszer valaki, valahogy betölti ezt az űrt. :) 20/F
2013. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szeretethiányban nõttem föl, de nem fordultam a pia felé és még csak pénzt sem kaptam. Szóval szedd össze magadat, és próbálj erõsnek maradni, majd megkapod mástól a szeretetet.
2013. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pont par oraja gondolkoztam azon, h potanyukat fogok keresni, aki vegighallgat, tanacsot ad es anyakent viselkedik!!!

20/l

2013. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

27 évesen már nem illdomos a szülőkre fogni a problémákat. Adott a lehetősége, hogy az ember önmagát és a környzetéhez való viszonyát alakítsa, fejlessze magát.


Rengeteg hasznos könyv létezik a témában, tessék bevásárolni belőlük és passzívitás helyett aktívan a kezedbe venni a saját sorsodat, életedet.

2013. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!