Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vetett véget az...

Ki hogyan vetett véget az anyja által mérhetetlenül befolyásolható párja manipulálásának anyós részéről?

Figyelt kérdés
Én már a párommal sem akarok együtt élni anyós miatt. Mert a páromat manimpulálja állandóan. Nekünk még nem született meg a gyerekünk. 36 hetes vagyok. De már ott tartok, hogy inkább egyedül nevelem, mintsem, a konyhából anyóssal telefonálgató párommal, mit hogyan csinálok éppen. Mi lesz, ha megszületik a gyerekünk? Párom online közvetít mi történik, anyós meg osztja az észt mit kell csinálni. És ebből lesz és van most is a veszekedés. Sajnos a távolság sem akadály ilyen módon.
2013. febr. 14. 04:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
:) Én pont ma reggel gondolkodtam ezen, hogy milyen szörnyű egy anyós leszek egyszer. Mindenbe bele fogok szólni, ha tetszik nekik, ha nem... :) és remélem a menyem majd inkább röhögni fog rajtam és nem bosszankodni miattam...
2013. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező. Teljes mértékben igazad van. Ne tartsd magadba, ha kell tombolva zokogd el a férjednek a problémádat.


Én is terhes vagyok, és minden nap ki vagyok borulva, nekem szerencsére valódi okom nincs rá. De ráz a görcsös sírás mindenért. A férjed ha szeret, most biztos átgondolja a dolgokat a baba érdekében.


Anyósoddal is beszélhetnél, hátha jót akar, és ha látja a te szempontodat is változtat kicsit.


Minden fiút befolyásol az anyja élete végéig. Az én férjem veszekszik az anyjával, az sem jobb, hidd el.


( olyanok mint két tojás, ezért nem bírják elviselni egymást, de azért naponta beszélnek, mert egyben hiányoznak is egymásnak, katasztrófa...)

2013. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 10-es válaszoló, azért én nem mernék ilyen messzemenő következtetéseket levonni.


Lássuk az én példámat :)


Anyámmal rühelljük egymást, így biztos lehetsz benne hogy az égvilágon semmit nem tanultam tőle.

Anyósom 3 gyerekéből kettőt szar embernek nevelt, az egyik maffiózó, a másik meg társfüggő - csak hogy ne kelljen anyjához visszaköltözni.

A férjem csak azért lett normális, mert az anyja elhanyagolta, de még így is alig bírom "kiverni" belőle a gusztustalan megszokásokat amiket nála vett fel.


Magamtól tanultam meg főzni, és háztartást vezetni.

Múlt héten anyósék eljöttek látogatóba, apósom majd' belefulladt a kajába, anyósom meg sértve elvonult hogy legyőztem, jobban főzök nála.


Szóval. Nem minden eset egyforma.

2013. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

10

Én pedig ezerszer inkább elfogadtam/kértem anyósomtól tanácsot. Tudod miért? Mert anyám mindenbe bele akart okoskodni, míg anyósom, rám hagyta ha hibáztam, és csak akkor adott tanácsot ha kérdeztem. (éppen azért mert neki is beleakartak szólni anno a nagyszülők az életükbe mindig)

Anyukámat egyébként szépen lassan leépítettem, most már nem szól bele, de sokat fortyog, csinálja ráér :) Neki is voltak gyerekei, úgy nevelte őket, ahogy akarta. Most én teszem ugyanezt. Egyébként attól hogy egyszer neki bevált valami, attól még 10 másik gyereknél lehet nem működik.

2013. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Terhesen az ember hajlamos túlreagálni a dolgokat.Az,hogy telefonálgat,szerintem nem gáz.Nem kell feltétlenül azt csinálnod amit mond.Örülj neki,hogy"csak" telefonál,és nem ül a fia mellett.
2013. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

10es inkább menj főzni! =))

Csak viccelek, bocsi.


De komolyan. Fiam van és nem szólok bele a dolgaiba. Csak 18 lesz de ha oda kerülünk akkor sem fogok beleszólni. Az én "anyósaim" is mindig meg akarták mondani mi a jó, Egyeske naponta átjött bringával (a távolság tényleg nem akadály ha akarnak valamit!) és lemérte a gyereket, hányszor büfizett? mikor és milyet pakolt a pelusba? a fiacskájának nem így főzi ezt vagy azt és még sorolhatnám. Mostani utál mert elköltözött otthonról a fiacskája hozzánk.. Szóval kedves kérdező! Nem akarlak nagyon elkeseríteni most, hogy a legszebb és legnehezebb időszak elé nézel, de bizony ezt a lovat te választottad magadnak, bevállaltad és neked kell megoldanod. Mégpedig csak drasztikus lépéssel lehet. Ugyanezt elkövettem, nekem sem volt más mint nagyot lépni. Nem beszélek tizenéve a volt anyósommal (persze a válás részben ennek is volt köszönhető). Ne hagyd, hogy ez az egész a kapcsolatotok, a TE kis családod rovására menjen. Szerintem: beszéld meg a pároddal, hogy ennyi volt a tűréshatár. Vagy felnő a feladathoz, (megcsinálni könnyű a gyereket, de nevelni..!), vagy mehet vissza az anyuoviba! Ha párod szeret, visszafogja magát és felnő. Egészséges mnnyiségben is lehet anyósozni. A gyerekek cibálják folyton az anyjuk szoknyáját, nem a felnőtt férfiak!

2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
13, 14, hallottátok már, hogy kinek nem inge, ne vegye magára? De nézzetek körbe itt, hogy milyen kérdéseket tesznek fel a nők. Az anyjuknak mindent szabad természetesen, az anyós annyit sem mondhat, hogy kukk. Én is normálisan viselkedem az anyósommal, de mi vagyunk kisebbségben.
2013. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
16 vagyok, szeretném hozzáfűzni az álomvilágban élőknek, hogy nem csupán akkor lehet jó egy anyós-meny kapcsolat, ha "normálisan" állsz az illetőhöz. Elég ha féltékeny a néni és akkor te lehozhatod a csillagot az égről, akkor is egy fúria maradsz aki ellen beszél a fiának. Én főztem, segítettem, kedves voltam, most megkaptam hátulról valahonnan, hogy ez csak álca, ki nem állhatnak mert elvittem otthonról az egy szem pasit. Pl. (jelzem 40 felé sétálunk!)
2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

"Kedves kérdező. Teljes mértékben igazad van. Ne tartsd magadba, ha kell tombolva zokogd el a férjednek a problémádat. "


Ebben tökéletesen igaza van a válaszolónak, HA AZ A CÉLOD, hogy röviodesen otthagyjon a férjed!!!!!!!


Egyetlen férfit sem lehet tombolva, zokogva meggyözni, enek csak annyi az eredménye, hogy hülye hisztis nönek tart, akit nem lehet elvilselni!!!!

2013. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

Te még nem voltál terhes? Amíg én sem voltam hidd el egyszer sem fordult elő.


Az van, hogy ha nem sírom ki magam, egész nap rosszul vagyok. Ha kiadom magamból utána jobb, nem ég a gyomrom, tudok enni pár falatot.


A férjem meg megérti, most már. Amíg csak csendben duzzogtam lement 5 kiló, és egyre depisebb lettem.


Van olyan férfi, aki ezt nem bírja, de van aki szívesen segít. Aki ennyitől elmenekül, az nem szeret igazán. Valahogy észhez kell térnie, mert egy terhes nőnek nem az esze az, ami toppon van, legalábbis nekem nem.

És magasról és nagy ívben lesz..om ha lepontoztok.

2013. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!