Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vetett véget az...

Ki hogyan vetett véget az anyja által mérhetetlenül befolyásolható párja manipulálásának anyós részéről?

Figyelt kérdés
Én már a párommal sem akarok együtt élni anyós miatt. Mert a páromat manimpulálja állandóan. Nekünk még nem született meg a gyerekünk. 36 hetes vagyok. De már ott tartok, hogy inkább egyedül nevelem, mintsem, a konyhából anyóssal telefonálgató párommal, mit hogyan csinálok éppen. Mi lesz, ha megszületik a gyerekünk? Párom online közvetít mi történik, anyós meg osztja az észt mit kell csinálni. És ebből lesz és van most is a veszekedés. Sajnos a távolság sem akadály ilyen módon.
2013. febr. 14. 04:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%

A fiús anyukák többsége ilyen. Addig, amíg nem jön egy nő, és csábítja el a fiukat, addig ők az egyetlen nő a fiuk életében. Kicsit "szerelmesek" a fiukba, nem tudják elképzelni, hogy egy másik nő hasonlóan gondját tudná viselni. Két nő harca egy férfiért.


Nem kellenek ellenpéldák, tudom, hogy léteznek. De az ilyen idős nők elég önbizalom-hiányosak, nekik még "érték" a férfi jóváhagyása. És amikor megszülik maguknak a tökéletes férfit, azt olyanra tudják alakítani, amilyenre akarják. A férfiak meg ezért nem tudnak ellenmenni az ilyen anyáknak. Folyamatos érzelmi zsarolásban élnek.

2013. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó! Azért ne általánosíts.

Az én anyósjelöltem konkrétan kezet-lábat csókolna,ha megszabadítanám a fiától.

3 férfival van körülvéve..

Csak annyit mondott,hogy ő arra nevelte a gyermekeit hogy ne kössék le magukat(házasodjanak) túl fiatalon; tapasztaljanak és csak akkor horgonyozzanak le valaki mellett,ha biztosak benne. És még mielőtt kiforgatnátok,nem rosszindulatból mondta,hanem mert ő megbánta,hogy korán ment férjhez. Ha valami problémám van,ugyan úgy fordulhatok hozzá,mint a saját édesanyámhoz; ha a fia megbántott,vigasztal,esetenként megvéd.

Szóval az anyós nem az ördögtől származik! Ha pedig nem jössz ki vele,el kellene gondolkozni azon,hogy vajon mindent megtettél-e a konliktusok elsimítása érdekében?

20N

2013. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy: "Nem kellenek ellenpéldák, tudom, hogy léteznek."
2013. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy máshogy reagálok egy ideje, és a tűréshatárom leminimalizálódott. A taktikázás egyébként sem, de most pláne nem az erősségem. Kimondom mit gondolok, hogy egymásra és a születendő babára kellene gondolni. Közösen kitalálni és megoldani a dolgokat.

Anyuka okoskodása jelenpillanatban olyan hátráltató tényező, hogy el sem tudom mondani. Szinte bármikor megszülhetek, és még a kiságy sincs meg. Mindent próbálok megoldani egyedül. Még mindig vezetek autót (amit egyébként tavaly augusztusban voltam kénytelen venni, mert állandóan anyukához járt pátyolgatni, én meg cipekedtem a bevásárlásból hazajövet egyedül...ráadásul félek attól, ha bármi van egészségileg velem, nem lesz képes elindulni időben, hogy elvigyen a kórházba. Tudom ez is tök gáz, de annyit vártam már rá itthon, hogy ha hazajön anyutól majd végre tudjuk intézni a dolgainkat, hogy csak na.) Szóval a luxust engedjük meg magunknak szinte, hogy pl. két autónk van, de elegem van már a dolgokból, és a babára saját magam gyűjtötte pénzemből voltam kénytelen egy kis suzukit venni. Amit perszer szerettem volna, meg vágytam rá, de nem most a mikor gyedre megyek, és visszaesik a jövedelmem.

A párom meg ugyanúgy anyukának ugrál az autójával, sőt most még jobban, elvégre van nekem is, most már bárhova eljuthatok egyedül is.

El vagyok keseredve azon, hogy amit elérek, még az sincs nézve semmibe. Inkább csak kritikával kezelik.

2013. febr. 15. 08:15
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel az autó-dologgal jól alátoltál egy párnázott széket.... =( Szabadulj meg tőle és keress valakit akire számíthatsz, lássa a párod: őrá nem is számítasz mert nem lehet. Talán a gyerekes agyában a féltékenység megmozdul..
2013. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!