Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bíróságra és intézzem...

Anyunyó kérdése:

Menjek bíróságra és intézzem el a gyerek tartást?

Figyelt kérdés
14-éves a fiam az apja 4-éves kora óta havi 6000-ft gyerektartást fizet igaz kevés a nyugdíja és állítólag a felét levonja az Apeh mindég erre hivatkozott az évek során a gyerek tartást így kézbe kapom nem levonással . Tarthatatlan a helyzet hisz a fiamnak csak a bérlete kerül annyiba és én 4 gyereket nevelek egyedül svájci frankos hitel mellett 2 tő már kirepült .
2013. febr. 14. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de nem valószínű, hogy többet kapsz. Főleg, ha kevés a nyugdíja.
2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig: nehogy úgy járj, hogy kevesebb lesz a tényleges jövedelme alapján.
2013. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiaba van APEH levonasa, a tartasdij mident megeloz, tehat ha hivatalosan tobbet itelnek meg tartasdijnak, elobb azt vonjak le, uatna a tobbi tartozast.
2013. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 19:59-es ezt én is így tudom , és én a maradék nyugdíjának kapom a 20%-át abból számolta ki amit neki ki küldenek nem a teljes nyugdíj összegéből ! Igazából sosem árulta el mennyi lenne a teljes nyugdíja és ,hogy mennyi APEH -tartozást vonnak csak ,hogy egész életében azt fogja fizetni, ennyi az infóm !
2013. febr. 14. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy az ilyeneket bíróságon kell intézni az mindkét félnek biztonságosabb.

Viszont ha nem ő a másik 3 gyereknek az apja, akkor rájuk nem hivatkozhatsz.

2013. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!