Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van 1 pasim. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van 1 pasim. Sok a gond vele, nem mondok ink semmit, csak hogy loser. Szeretem. ő is. Sokat veszexünk. Mindenki szerint el kéne felejtenem, mert nem nekem való, és bennem is van egy kis félsz, hogy mi van ha.

Figyelt kérdés
de mégsem tudom nélküle elképzelni az életem 1 éve. most akkor ink bízzak a barátaimban, családomban, és felejtsem el, vagy merjek? (ne írjátok, hogy ehhez tudni kéne a storyt, mert igaziból a kérdés az, hogy a barátaimban, rokonaimnak bízzak-e, v a szerelmemben meg a szerelmünk jövőjében?) köszi előre is!!!
2009. aug. 10. 21:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
rokonaimBAN bízzak, bocsi.
2009. aug. 10. 21:37
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szerinted lúzer, akkor mit akarsz vele kezdeni? Hagyd ott.
2009. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szeretem.......
2009. aug. 10. 22:14
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én is egy losert szerettem, de a rokonaim, barátaim,mindenki óvott tőle! De magamra hallgattam! Hozzámentem, kitartottam mellette, szültem neki 2gyereket! A hála az volt, hogy mivel ugye nem bízott bennem, sokszor megütött miután hozzámentem, teljesen tönkretett lekileg, fizikailag, a gyerekeket is.... Aki loser volt, örökre az marad!!!! Hiába a szerelem, ha később pont a losersége miatt nem fog benned bízni, és egy vadállat lesz belőle.... Tudom, hogy szélsőséges,amit írtam, de Te se örülnél pl ennek... Bármennyire szereted, hagyd... Találsz ezerszer jobbat! Tudom, sokan lepontoznak majd, de talán neki kellene megemberelnie magát, és vagányabbnak, inteligensebbnek, magabiztosabbnak lenni... 22L
2009. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát én csak annyit tudok hozzászólni, hogy most hagyjátok egymást békén, és nőjetek fel mindketten. Mert nagyon gyerekek vagytok még, és egy kapcsolathoz teljesen éretlenek.

Aztán pár év múlva mehet újra, de most ez volna a helyes út.

2009. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak azt tudom mondani, hogy azt sem tudod, hány évesek vagyunk.

utolsó előtti, köszönöm, én is mindig erre gondolok, és mivel ezt látta otthon, elég valószínű is lenne. nagyon köszönöm a válaszodat!!!

2009. aug. 11. 22:25
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
ne haragudj, de valóban elég éretlennek tűnsz az irásod és egyáltalán a felfogásod alapján is... Hiába szereted, ha olyanokat mondasz róla, hogy loser, meg hogy benned is van egy kis félsz... Szerintem is hagyd ott a fiút - mindkettőtöknek jobb lesz!
2009. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy magyar oldal, nem kellek ide olyan kifejezések, hogy ink, loser, veszexünk meg story. Tényleg gyerekesnek tűnsz az írásod és a fogalmazásod alapján.


Egy normális párkapcsolatban nincs olyan, hogy az egyik fél függ a másiktól. Ha nem tudtok elszakadni egymástól, de mégis úgy látjátok, hogy nem kellene együtt maradnotok, az már nem párkapcsolat. A szerelmetek jövőjéről pedig annyit, hogy képzeld el a leendő gyerekeiteket! Azt akarod, hogy úgy nőjenek fel, hogy a szüleik folyton veszekednek? Na és neked jól esne, ha egy olyan férfival kellene leélned az életedet, akivel folyton egymás torkának estek? Szerintem ennek a kapcsolatnak már rég befellegzett, csak rosszabb lesz, ha együtt maradtok. Inkább most szakítsatok, mert később még jobban fog fájni!

2009. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan pasim, akiről utólag már tudom, hogy "loser" volt, de amíg szerettem, addig a rózsaszín köd miatt nem láttam a hibáit. Ha te képes vagy őt "losernek" nevezni, akkor az azt jelenti, hogy már közel sincs az a rózsaszín köd, ami a nagy szerelmet jellemzi. Amúgy meg rühellem ezt a szót, hogy "loser"...:D Kegyetlen...
2009. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Na először is írjunk már magyarul, mi ez a loser megy igyexem?? Jézusom..

Másodszor, alit lelúzerezel, azt nem szereted. Ha szerelmes vagy egész más szavakat használsz a párodra.. ezt ugye te se gondoltad komolyan?

De csak a miheztartás végett, mi a villámot értesz te vesztes alatt? Csúnya, rosszul tanul, vagy szegény, vagy nem népszerű, vagy mi? Mert nagyon nem derül ki, ez annyi minden lehet.

Van benned egy kis félsz hogy mi van ha.. mi van ha mi?? Fogalmazz már érthetően mert gőzömsincs mire kéne válaszolni.

De egyébként nem kell tizenévesen hozzámenni és 22 évesen két gyereket szülni neki, semmilyen pasinak, és akkor talán nincs félsz, hogy ottmaradsz életed virágán két kölyökkel. Ámen.

2009. aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!