Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi uralkodni akar a...

Minden férfi uralkodni akar a nő felett?

Figyelt kérdés
Olyan nincs,hogy egyenrangúként kezelje?Meséljetek.
2013. febr. 15. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Mi egyenrangúak vagyunk ő is ezt mondja. Nem is merne mást mondani :)
2013. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Mi is egyenrangúak vagyunk. A barátnőm nagy feminista, mindig hangoztatja, hogy egyenrangúnak kell lenni a két félnek. persze mikor pénzügyi dolgokról van szó, valahogy olyankor megmarad a férfi-nő felállás. Volt is ebből sok veszekedés, emiatt dobom is szerintem. Addig egyenrangú a dolog, míg nektek előnyös, ez így nem megy.
2013. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12 Ez jogos.Ha egyenrangú akar lenni,akkor ne csak jogai,hanem kötelezettségei is legyenek.
2013. febr. 15. 15:24
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Nő létemre nem bírnám elviselni, hogy én legyek az erősebb egy kapcsolatban. Nekem férfi kell, nem egy pipogya papucs.

Alapvetően én vagyok a gyengébb, a férjem, ha nem is uralkodik, de többnyire ő diktál és nekünk ez így jó. :)

2013. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nálunk kicsit olyan a felállás mint egy maratoni futóverseny. egyszer én húzom őt, h lépjünk, másszor ő húz engem. nekem tetszik így, de uralkodni egyikünk sem szokott.


inkább tanácsokat adunk a másiknak pénzügyekben, munkában, vagy akár a családi kapcsolataiban.


tény, h ő jobban keres, tehát egy kicsivel többet tesz a közösbe. ez így alakult ki, semmit nem erőltettem. ha nem tetszene neki a szitu, akkor felnőtt ember, megvan a joga és a lehetősége, h továbblépjen.

2013. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos amelyik egészséges (itt értem hogy jó kanos, gyakran akar szeretkezni és még jól is csinálj) és még pénzt is tud keresni, van vagyona az uralkodni akar rajtad. Ilyen volt az első férjem.

A második férjem is próbálkozik átvenni az irányítást, de elég tutyimutyi, nehezen döcögve megy a nemi élet, és vagyona sincs. Szóval én jobb vagyok nála mindenben, na ő nem tud rajtam uralkodni, de nem is jelent támaszt, de most már nem is érdekel amiben tud segít, nélküle is van pénzem, állásom.

2013. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az enyém eleinte uralkodni akart, a kedvenc mondatom az volt mikor azt mondta, hogy az övé kell legyen az utolsó szó. Mondtam neki, hogy vagy egyenrangú felek eszünk vagy ő keres magának egy konszuélát. Együtt vagyunk (:
2013. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dehogy is, az én férjem teljesen egyenrangúnak tart, és úgy is bánik velem. Nem minden pasi egyforma, szerencsére. S amúgy is ilyesmit csak a hímsohvinizta emberek állítanak. Ez a XXI. század egyenjogúság van, férfi nő egyaránt, ugyan annyit ér.
2013. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen! Az én férjem egyenrangú félként kezel, ennek ellenére határozott ahol kell, de nem akar felettem uralkodni, fölényeskedni. Nehéz ilyet találni, de létezik!
2013. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első próbálkozásnál kitettem a szűrét az életemből.Tudtommal nem cselédnek születtem.Olyan férfival nem találkoztam aki egyenrangúnak kezelt volna,mindegyik először uralkodni akart rajtam.Általában határozott egyéniség vagyok és ezt nem fogom eltűrni senkinek.26/N
2013. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!