Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig bíztam benne, de tegnap...

Eddig bíztam benne, de tegnap elbizonytalanodtam. Azt mondta nem csalt meg, de kételkedem benne. Mit tegyek? Szeretem.

Figyelt kérdés

Tegnap összekaptunk a párommal egy apróságon. Csúnya veszekedés lett belőle, majd egymást sértegettük - főleg ő engem, és anyukámat - , majd kimondta, legyen vége. Tudtam, hogy a harag mondja belőle, gondoltam 1-2 nap és lenyugszunk, és kibékülhetünk. Folyamatosan telefonált, de nem akart találkozni vele. Többször hívott, meg sms-eztünk, és egyszer azt mondta, ha nem békülünk, felakasztja a kutyámat. Ezek után nem vettem fel a telefont. 1 órával később lenyugodtam, le akartam ülni beszélni vele. Hívtam, nem vette fel. 2 órával később jelentkezett, találkoztunk, beszéltünk. Elmondtuk egymásnak a hibáit, miben változtassunk. Megint összekaptunk, anyámat leqvázta, és elkezdtem ütni. Sírva fakadt, és megesett rajta a szívem. Lenyugodtunk, és újra beszélgetni kezdtünk. Aztán elmondta, hogy mikor hívtam, az ex-szeretőjénél volt (vele csalta meg az előttem levő barátnőjét). Állítólag csak telefonon beszéltek. Persze mikor ezt mondta, nem nézett a szemembe. Kb 1 órával ezután, vacsora közben újra rákérdeztem, lefeküdt-e a nővel, a válasza nem volt. Sajnos nem tudok hinni neki. Mivel tegnap épp nem voltunk együtt, nem vetném a szemére, ha lett volna köztük valami, de jobb lenne tudni. Kibékültünk, de úgy érzem, hazudott nekem tegnap. Egyébként 8 hónapja vagyunk együtt, tudom, hogy hűséges hozzám, de a tegnapban nem vagyok biztos.

Szerintetek? Azért gyanús, mert nem nézett a szemembe, mikor ez előkerült.


2009. szept. 7. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ott gyanús a történet,hogy nem nézett a szemedbe,hanem a viselkedése...fel akarta akasztani a kutyádat,lek.rvázza,szidja anyukádat,ex-szerető stb...

Ez úgy gáz ahogy van,ráadásul,ha 8hónap után egymáshoz vagdostok dolgokat,összeugrotok stb,akkor nem sok tisztelet van bennetek egymás iránt,ez később csak még rosszabb lesz.

mit szeretsz rajta?Azt amit te elképzeltél róla,ahoz ragaszkodsz,amilyennek látni szeretnéd.Fiatal lehetsz még,szerintem 20alatt,kár mpocsékolni az idődet,de ezt neked kell eldönteni

2009. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Most leszek 19! :)

Igen, igazad van. Mondtam neki, ha még 1 sértegetés, vagy egy rossz szó és vége.

Tudom, hogy már nem kellett volna kibékülnünk, de nehéz volt az a pár óra nélküle. :(

2009. szept. 7. 14:34
 3/19 anonim válasza:
100%
hát, elég viharos kapcsolatnak tűnik ez. biztosan ezt akarod? kicsit durva, hogy még fenyegetőzik is... én nagyon alaposan átgondolnám ezt. egy nagy papír + és -. mi szól mellette és mi ellene (pl. jókat tudunk beszélgetni, de gyorsan felkapja a vizet, vagy velem kedves, de a barátai előtt játssza a nagyfiút) ha 5-nél több jó van, amiért jó, hogy van neked, akkor hajrá... (szoc.munkásként ezt a tesztet csináltatom meg minden tizenéves lánnyal, és meglepő eredmények jönnek ki)
2009. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hát, sztem tuti nem ép az ember ezzel a kutyafelakasztós dumával. Most gondold meg mit csinálsz, mert ha elhagyod majd, lehet téged akar felakasztani majd. Tudom szörnyű, de sajnos vannak elmebeteg emberek és ez a kijelentése eléggé arra utal. Nekem nem az lenne a legnagyobb problémám, hogy megszexelt egy másik nőt, hanem hogy normális e egyáltalán!
2009. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Normális, ebben biztos vagyok. csak csúnyán összekaptunk. A kutyámat imádja, nem tudná bántani, csak fel akart idegesíteni. Persze sikerült neki.
2009. szept. 7. 14:39
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez volt az első szakításunk, és nagyobb veszekedésünk. Soha nem bántott még, tegnap is csak én ütöttem. Azért sírt, mert fél, hogy elveszít. (Mellesleg én is sírtam utána).

Mindent letisztáztunk, megbeszéltünk, de ez a szeretős dolog nem tiszta :(

2009. szept. 7. 14:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,volt pár hosszabb kapcsolatom,és egy hgasonló stílusban viselkedett mint akiről te írsz,minden perc elvesztegetett idő volt -így utólag,bármilyen vitád lehet valakivel,érted BÁRMI!de így nem viselkedik az ember,ha normális.Nem vagyok pszichiáter8rem jól írtam)de van némi ember ismeretem és majd jusson eszedbe neked is ha itt az ideje,hogy így akkor sem viselkedhetsz se te sem ő.
2009. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem stimmel,ha ennyire tudjátok bántani a másikat,ha csak szavakkal akkor se. Amikor az ember igazán szeret,akkor nem csinál ilyet. Ha meg a volt barátnőjéhez rohant rögtön,az is jelenthet valamit. Az tuti,hogy vigasztalásért ment, és valószínű meg is kapta...
2009. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért bizonytalanodtam el, mert tőlem mindent megkap mind az ágyba, mind másmilyen téren, és ezzel a nővel csak a szex miatt jártak össze.
2009. szept. 7. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket emelném ki:

„elbizonytalanodtam, kételkedem benne

egymást sértegettük - főleg ő engem, és anyukámat

azt mondta, ha nem békülünk, felakasztja a kutyámat

anyámat leqvázta, és elkezdtem ütni

az ex-szeretőjénél volt (vele csalta meg az előttem levő barátnőjét)

Sajnos nem tudok hinni neki”


Mit kell még mondani? Szerinted ez szerelem ebben a formában? Kétlem, mindketten hibásak vagytok és a szakítás lenne az egyetlen jó megoldás véleményem szerint.

2009. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!