Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam, mit...

Elbizonytalanodtam, mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, itt élünk anyósoméknál. Néha úgy érzem minden milyen jó, de van, mikor annyira elbizonytalanodom, úgy érzem semmi sem olya, mint régen volt. Nincs meg aza bizonyos "tűz", a szexben sem:( Úgy érzem elmúlt aszerelem és ez már csak megszokás, ragaszkodás. Nem tudom milyen lenne nélküle, szerintem mindig azon járna asz eszem hogy hol, kivel van, de nem tudm mit csináljak. Segítőkész, minidg számíthatok rá, sokszor nagyon kedves, de pl. ma is volt egy olyan beszólása mikor az anyjával beszélgetett, és közbe szóltam, hogy Téged senki nem kérdezett! Nagyon rosszul esett, később ha megnyugszik mindig azt mondja, hogy ő nem úgy gondolta, csak idegből mondta. Nem tudom mit csináljak:(( Segítsetek dönteni!:((

20/L


2011. márc. 27. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég bunkó beszólásvolt a barátod részéről! Főleg azért, mert mások előtt mondta!!! Mondd meg neki, hogy nem beszélhet így Veled, főleg nem mások előtt! Nemtudom hogy ő mit szólna, ha pl te egyszer pofon vágnád őt mások előtt?? Sejtem, szakítana vagy nagyon nagy balhét csinálna.

EGyébként nálam is ez a helyzet most, hogy nemtudom hogyan tovább. Biztos másoknak is van ilyen érzése. De egyébként erről nem tehet más, csak a pasi!! Illetve a másik fél!! Mert elég szépen ki lehet ábrándulni az illetőből, ha bunkó!!

2011. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki nagyon soszor, de ha ideges mindig "elfelejti". Tudod 120 kiló, 10 éve sportol, nem kövér, hanem izmos, nem merném pofán vágni:)
2011. márc. 27. 15:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, a bunkóság a fő kiábrándító ok nálam is sajnos, de azt is hiába mondom neki:(
2011. márc. 27. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem dönthetünk helyetted! ezt csak te tudhatod!


viszont azt mondom ha a szerelem nem szeretetté hanem megszokássá alakult, túl fiatal vagy ahhoz, hogy így leéld az életedet.

ha úgy érzed még helyre lehet hozni, vigyetek új dolgokat a kapcsolatotokba, a szexuális életetekbe. ha szerinted már késő, ne húzd az időt!

2011. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szerelem nélkül nem szabad egy kapcsolatban bennemaradni. A beszólása bunkóság volt, de sokkal nagyobb baj, hogy ezek szerint nem vagy egyenjogú partnernek tekintve? Én 19 évesen mentem férhez, 12 éve tart, közösen épülünk immáron négyecskén, de csak egyszer mondana egyikünk a másiknak ilyet... nálunk ez elképzelhetetlen. Minden esetre, a lényeg, ha nem szereted, ne maradj vele. Megszokásból 20 évesen? Sztem rég rossz.
2011. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nagyon nehezen tudok változtatni a megszokott dolgokon:( Félek, mi lesz utána.

Ezaz, nem tart egyenjogúnak, pedig mindenki, sőt a családtagjaim is mondtá, hogy sokkal értelmesebb vagyok nála. Az a legnagyobb baj, hogy pl. ma azon verte ki a hisztit, hogy én 11-ig aludtam, mivel én dolgozom, anyja főzött ma. Neki az ebéd nem felelt meg, ezen ideges lett, lekiabĺt, hogy miért alszom 11-ig. Anyjának nem ad pénzt, mert nem veszi el tőle, és tőlem sem, én néha kicsit rosszul érzem magam e miatt, de nem fogok neki könyörögni, hogy vegye el. És még így is kiverte a hisztit az ebéd miatt. Anyja az helyett, hogy azt mondta volna, hogy szégyeld magad, ez van, nem telik többre, elkezdett ugrálni, hogy jaj kisfiam akkor mit csináljak? Én meg szóvá tettem anyjának, hogy ezért ilyen, mert ezt csinálja kiskorától, én vota, vagyok azóta is a rossz.

2011. márc. 27. 15:47
 7/13 A kérdező kommentje:
*én voltam
2011. márc. 27. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:

ha pontosan tudod, hogy miért bunkó hidd el, nem fog változni, bele lett nevelne, ez évről évre rosszabb lesz!


mi lesz??? basszus 20 éves vagy, mi lenne? :) új emberekkel ismerkedsz, barátnőiddel bulizgatsz, megismerkedsz egy kedves, aranyos sráccal akibe beleszeretsz :D

nem kell félni a változástól, az jó :)))

viszont tényleg ne éld le az életedet boldogtalanul, nem éri meg!

2011. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 20évesen nem igy kellene élned.Velem senki nem beszélne igy én 37/N vagyok.Sőt nálunk a párom mondja mindig,hogy pihenjek ne dolgozzak olyan sokat.Szerintem nem hozzád való ez a férfi....mert ha az lenne akkor a tenyerén hordana!!!

További szép napot kívánok!

2011. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt a problémát nagyon hamar el lehet ám dönteni. Költözz haza pár hétre. Mondd azt, hogy szeretnél egyedül lenni. Ettől még találkozgathattok, de lakj otthon. Ki fog derülni, hogy szereted-e, hiányzik-e vagy nem érdekel annyira.


Egyik férfi sem tökéletes. A te pasid ilyen bunkó, ha ideges. Ez nem fog változni. Viszont legalább "bocsánatot" kér. az is valami. viszont az már elgondolkodtató, hogy alacsonyabb rendűnek tekint téged. Ez hosszútávon nem jó. És az sem a legjobb a jövőre nézve, hogy az anyukája ennyire körülugrálja, mert ha külön mennétek, akkor tőled várná hogy ugráld körül. Hosszú távon olyan férfit kell választani, akinél el tudod érni, hogy ő legyen a te segítségedre. ha gyerek van, nagy szükség van arra hogy az apja is foglalkozzon a gyerekkel és részt vegyen a mindennapi terhekben. Ha csak hisztizni tud azon hogy te mit hogyan csinálsz, akkor nemhogy nem segít, de hátráltat.


sok sikert! :)

2011. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!