Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit elbizonytalanodtam. Ti...

Kicsit elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátom mindig kíméletlenül őszinte velem, akár a kapcsolatunkról - akár arról hogy épp hogy nézek ki abban a ruhában amit felvette - mit gondol egyes szituációkról, egyszóval mindennel kapcsolatban.

Barátnőim szerint ez azt jelenti, hogy nem szeret eléggé mert nem zavarja az, ha megbánt a véleményével.

Szerintem pedig kifejezetten jó, hogy mindent őszintén megmond mindent, mert én is ilyen vagyok.

De már kicsit elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok?


2011. máj. 30. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg.


Ha állandóan hazudna bíznál benne?

2011. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem klassz, hogyha megkérdezed tőle, hogy "Látszik, hogy felszedtem néhány kilót?" akkor rávágja, hogy igen. Azért, mert így Te is hamar kapcsolsz, mindent tudsz "javítani" azonnal, ha valami probléma adódna. Nem várja meg, hogy magadtól rájöjj, meg nem kamuzza be, hogy "Jaj, minden rendben." aztán meg szakít veled hipphopp, hanem őszintén megmondja, mi van. Szerintem jó.
2011. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak azoknak baj, akik ha kérdeznek, egy konkrét választ akarnak hallani, ami nem feltétlenül az igazság. Ha te azért kérdezed, mert adsz a véleményére, és tényleg megbízol az ítéletében, akkor ez áldásos állapot.
2011. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó. Meg gondolom te sem vagy olyan akkor hogy mindenen bevágd a sértődöttet. Gondolom ha folyton rinyálnál emiatt akkor ő is inkább azt mondaná amit hallani akarsz. Szóval jó ez így.
2011. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ilyen típus. Az én párom is őszinte, de ő inkább finomabban, kedvesebben adja elő, hogy véletlenül se bántson meg. Jobb, mintha hazudna.
2011. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó ha elmondja őszintén a véleményét,de az nem mindegy hogy milyen stílusban és hogy hányszor!Ha feszt sz*rul nézel ki,feszt lekövérez,feszt kócos vagy neki akkor én kiraknám!Ha elmondja néha hogy nem biztos hogy előnyös az a ruha vagy épp egy picit pocisabb lettél az más,azzal nincs baj!A barátaidnak meg nincs más dolguk mint a te kapcsolatodat elemezni?:)

24/L

2011. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!