Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával aki közel a 60 évhez úgy viselkedik mint egy dáma és figyelmen kívűl hagyja a változó kort?

Figyelt kérdés
Tudom ez nőknek nehéz elfogadni de hogy lehet kezelni egy ilyen szülőt?
2013. febr. 15. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de szerintem nem fogható fel ez úgy, hogy lényegében megcsaltad az édesanyádat. Ő a szülő, az anyós. Ez egy család, és a családtagoknak tudniuk kell rendezni egymással a problémájukat. Úgyhogy mondd meg neki, hogy mi a bajod.
2013. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen arról van szó hogy nem tudja elfogadni hogy annyi idős amennyi és hogy már nem ő minden férfi álma és már nem ő az egyetlen nő az életmbe.Ezt az anyáknak elég nehéz feldolgozni hogy a kicsi fia nála jobb nőt talált még fénykorában is...erről van szó..


Ehhez még annyit hozzá fűznék hogy sokszor úgy érzem ezért gonoszkodik velem..és féltékeny az aktuális páromra.De ez mindig így volt már kamasz koromban,bár elég jó kis csajaim voltak mindig,anyám mindig láttam hogy féltékeny és nem úgy bánik velük ahogy egy barátnővel kellene..

2013. febr. 15. 22:00
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát már nem azért, de szerintem nem fogható fel ez úgy, hogy lényegében megcsaltad az édesanyádat.



Persze nyílván nem csaltam meg ha már ilyen szavakat használunk,de azért vannak szülók akik szinte úgy fogják fel a dolgot..nem szeretném ha majd a feleségem itt anyósos kérdésekkel bombázna titeket:D

2013. febr. 15. 22:07
 14/16 anonim ***** válasza:
A kerdesedet a többseg nem erti, mert nincsenek összhangban a hozzaszolasaiddal. TÖLED IDEZEK: `` az anyáknak elég nehéz feldolgozni hogy a kicsi fia nála jobb nőt talált még fénykorában is...erről van szó.`` ``Ehhez még annyit hozzá fűznék hogy sokszor úgy érzem ezért gonoszkodik velem..és féltékeny az aktuális páromra.De ez mindig így volt már kamasz koromban,bár elég jó kis csajaim voltak mindig,anyám mindig láttam hogy féltékeny...`` TUDOM, AZ EMBERNEK A KERDEST KELL MEGVALASZOLNIA. DE A ``DAMASAG``-NAK ES EGY FELTEKENY ANYANAK NINCSEN KÖZE EGYMASHOZ, ILL. NINCSEN ÖSSZEFÜGGESBEN. EN, MINT GYEREK NEM FOGADNAM EL, HOGYHA AZ ANYAM GONOSZKODNA VELEM. TOVABBA NEM FOGADNAM EL, HOGY A VALASZTOTTAM ELLEN PROBAL USZITANI, ILL. KRITIZAL EMIATT ENGEM VAGY A VALASZTOTTAMAT. SZERINTEM EGY KIS IDÖBELI ES TERBELI TAVOLSAG JOT TENNE A TI (ANYA-GYEREK) KAPCSOLATOTOKNAK. DE EZELÖTT MEGPROBALNEK NORMALIS HANGNEMBEN AZ ANYAMMAL BESZELNI. ELMONDANI, HOGY MIK AZOK A PONTOK, AMIN FELTETLENÜL ``DOLGOZNIA`` KELL AHHOZ, HOGY A KAPCSOLATOTOK A SZAMODRA IS ERTEKES LEGYEN.
2013. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

Figyelmen kívül hagyja a változókort....


"úgy viselkedik mint egy hülye hisztis p..." -> ez kérlek, pont hogy a változókor egyik tünete.


Labilis érzelmi állapot, hangulatingadozások...


Ahhoz hogy ezt kezelni tudd sok, sok türelemre van szükséged.

Ugyanúgy ahogy egy két-három év körüli dackorszakos gyerekhez.


Amíg erre nem vagy képes, ajánlott jegelned a gyerekprojektet.

2013. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban qrva kevés emberből árad a lelki béke... :D
2013. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!