Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így anyám?

V123456 kérdése:

Miért viselkedik így anyám?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én 15 éves vagyok, és anyukám ma alig akart elengedni bulizni? Vajon miért? Mondhatnátok, hogy kicsi vagyok még a bulizáshoz, de már 14 évesen is jártam, teljesen normális barátaim vannak, jól tanulok, sohasem hazudok a szüleimnek, nem iszok, soha nem is cigarettáztam. Anyukám viselkedése akkor változott meg amikor betöltöttem a 15-t. Van egy pár családi problémánk (keresztapámmal), ennek köze lehet hozzá? Mostanában nagy feszültség van rajtam ...
2013. jan. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig mondom: 15 évesen kicsi vagy a bulizáshoz. Gyerek.
2013. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igy van, veszélyes az éjszaka.
2013. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi honnan tudjuk, hogy anyukád miért nem enged el????? Kérdezd meg tőle, mert mi csak találgatni tudunk.
2013. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azthiszem eléggé radikális voltam, olyan 13 évesen kiharcoltam magamnak, hogy akkor érjek haza amikor akarok. De csak mert nekem az volt természetes, semmi rosszat nem kell gondolni. Egyszeruen csak nem értettem hogy miért ne legyen jó nekem.


De jól tudom másnál ez nem igy van, és csodálkozom is pl amikor 18L hagyja ezt az állapotot.


Tanácsolni azt tudom hogy probáld megbeszélni ezt a anyáddal, Próbáld megértetni magad. Mai generációt nehézkesen értik a szülei, sok energiát érdemes áldozni szerintem a megértetésre. Mert végülis egy életre az anyád marad.


Tudd hogy mi fontos neked, és mondjad neki. De fölöslegesen túl nagyot ne lázadozz.

2013. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!