Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a felesége...

Ti mit tennétek, ha a feleségetek nem akarna egyáltalán szexelni veletek? Megcsalnátok, elválnátok?

Figyelt kérdés
Mi nem szexeltünk 7 hónapja, egyszerűen mindig elutasít, pedig biztos vagyok benne, hogy nincsen senkije. És mindig azt mondja, hogy egyedül érzi magát mellettem, és szerinte nem törődök vele. Az igaz, hogy hetente kétszer háromszor a haverokkal vagyok délutánonként. És amit még nehezményez, hogy szerinte sosem csinálunk közös programokat együtt, és mindig csak a haverjaimmal vagyok. De nincs sok pénzünk, hogy elvigyem étterembe vagy ide-oda. Most ezért szexmegvonás?
2013. febr. 15. 22:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a haverjaiddal mit csinálsz vazze? Vedeltek? Mert, az is pénzbe kerül... Nem vedeltek, hanem kultúzáltan beszélgettek? Az viszont nem kerül semmibe.


Egy esti séta, egy olcsón kivitelezhető program... Szerintem a lehetőségek tára végtelen. Egy a lényeg, hogy lepődjön meg és érezze benne azt, hogy nem kötelességből van a közös program.


"Most ezért szexmegvonás?"


Hát, Neked lenne kedved önmagaddal lefekdüni, mikor a haverjaiddal éled a féléleted a kapcsolatotok rovására?

2013. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nektek már nincs közös életetek. De a szex azért még járna, mi? Tényleg nem törődsz vele, az, hogy néha megd@gnád, édes kevés.
2013. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
javítva: kultúráltan beszélgettek
2013. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Haverokkal heti egy napot lennék a többit a feleségemmel. Kedveskednék neki (besegítenék házimunka), megdicsérném milyen finom ebédet vagy vacsorát főzőt. Sokkal figyelmesebb lennék vele. Majd egy hét után bepróbálkoznék, hogy sexeljünk. Ha mindig kedves és normális lennék és továbbra se lenne sex elbeszélgetnék vele, hogy mi a baj.
2013. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
47%

Nálam ugyan ez volt csak 10 hónapig.Nem csaltam meg!Elváltam!Azóta boldog szexelős kapcsolatban élek ahol nem kell könyörögnöm.Elég türelmes voltam és még haverozni sem nagyon haveroztam.Figyelmes voltam vele és szerettem,ő sem csalt meg,egyszerűen nem kívánt vagy engem vagy a szexet.Én elvállnék nem csalnám meg.Vagy is te tudod mennyire szereted,de én nem szenvednék


31/F

2013. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom sem vitt, vagy jött velem sehova a pénzre hivatkozva.

Bár ő nála nem játszottak a haverok sem.

Nálunk is megcsappant akkor a szex, de nem direkt megvonásból, egyszerűen nem kívántam.

Most megértette hogy bőven elég ha sétálunk vagy túrázunk egyet, azóta nincs köztünk probléma.

Kicsit lehetnél kreatívabb.

Az hogy a haverokkal is találkozol természetes.

Azért nyűgösködik mert úgy érzi az is a kapcsolatotok rovására megy.

2013. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
engem inkább férfiak válasza érdekel, mert a nők úgyis csak azt fújják, az én hibám. Pedig én szeretem! És természetesen besegítek neki a takarításba, főzésbe, ez magától értetődik nálam.
2013. febr. 15. 22:31
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Ha nekem a férjemmel lenne problémám, pont, hogy férfiak véleményére lennék kíváncsi. Csak jobban tudják, mi kell nekik.
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Na jó, de azért elgondolkozhatnál ezen az opción is. Vagy úgy érzed, hogy totálisan tökéletes vagy, semmiben nem hibáztál, a feleséged ok nélkül rinyál, hiszen te a tenyereden hordozod őt, ki van nyalva a valaga és a hisztis tyúk mégsem szexel veled...? Mert ha így van, akkor tényleg egy hisztis pitsa. De ha elhanyagolod, akkor meg ne csodálkozz, a kérdésedet se igazán értem. Csak te tudhatod hogy mennyire figyelsz rá, mennyire van valóságalapja a panaszának. Gondolkozz el rajta és változtass.
2013. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%

ma 22:28 vagyok


Annyit még azért hozzá tennék hogy én nayon sokat kedveskedtem neki és igazából soha nem hanyagoltam el.Aztán egyszer csak azt vettem észre hogy nem akar szexelni.Nem értettem mi a gond,pedig mentünk mindig valahova és elég jó ki életünk volt.Volt hogy heti 22-szer vacsora,2 hetente virág csokór,koncertre járás,barátokkal összejönni,kirándűlni stb stb.Nem unatkoztunk és nem volt unalmas kapcsolat és foglalkoztam is vele és szerettem is.Aztán rájöttem hoogy valójában ő nem szeret már ngem úgy igazán,okot nem adtam rá,így arra jutottam hogy megúnt engem.Így más választás nem volt mint hátra arc...mert sehogy nem tudtam rá hatni sajnos.

2013. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!