Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a felesége...

Ti mit tennétek, ha a feleségetek nem akarna egyáltalán szexelni veletek? Megcsalnátok, elválnátok?

Figyelt kérdés
Mi nem szexeltünk 7 hónapja, egyszerűen mindig elutasít, pedig biztos vagyok benne, hogy nincsen senkije. És mindig azt mondja, hogy egyedül érzi magát mellettem, és szerinte nem törődök vele. Az igaz, hogy hetente kétszer háromszor a haverokkal vagyok délutánonként. És amit még nehezményez, hogy szerinte sosem csinálunk közös programokat együtt, és mindig csak a haverjaimmal vagyok. De nincs sok pénzünk, hogy elvigyem étterembe vagy ide-oda. Most ezért szexmegvonás?
2013. febr. 15. 22:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de elég meglepő hogy őt év alatt nem kapott egyszer sem virágot. Valentin napra vagy nőnapra...szóval szerintem is gondolkodj el magadon, utolsónak igaza van.
2013. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
58%
"Férfi és nő között nincsen apróság, nincsen lényegtelen kérdés. Ha egy fogkefét odébb tolsz, az többtonnás mozdulat. (...) Férfi és nő között a legapróbb félreértések vezetnek a legnagyobb lelki eszkalációkhoz."
2013. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
76%
Van benne valami :D Én amúgy megértem a nejed, heti 3x haverokkal vagy, nem viszed sehova, öt év alatt egyszer sem kapott virágot...még is mit gondolsz?
2013. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
71%
Jaah, és a kérdésed is árulkodó: megcsalnátok vagy elválnátok? WTF????
2013. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező!Teljesen igaza van a feleségednek!Sehova nem jártok,semmit nem csináltok!Ez nem pénz kérdés.Egy kávéra vagy egy mozira és utánna egy sétára a városban nem kell olyan sok pénz,vagy nyáron egy parkba leülni egy k@rva fagyival a kezedbe.Nehoogy nincs erre pár ezer vagy pár száz ft-od.Vagy ahhoz hogy csinál pár szendvicset,ital a táskába és elinni valami szép helyre a környéken.Nem te azt a pénzt inkább a haverjaiddal eliszod.Nézd én nem akarlak itt osztani téged de nagyon nem vagy tisztába a női lélekkel.Az én esetem más volt,de ez egy teljesen normális reakció egy nőtől.Amíg ezen nem változtatsz és egy robotnak érzi magát addig arra se számolj hogy szex lesz!Ezt garantálom neked!Sürgőssen csinálj valamit,mert lehet ő fog elhagyni téged.Ezt nem azért mondom hogy így okoskodjak de úgy látszik nagyon nem vagy képben a női lélekkel ami a szexhez vezet...ha nincs meghitt hangulat nem sok nő kéépes egy jót dugni..
2013. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Törődj vele! Ne a haverokkal buz.iskodj hetente 3x, amikor a feleségeddel is lehetnél! Menjetek el ide-oda, szórakozni, kikapcsolódni EGYÜTT! Meglátod, hogy nem fog elutasítani!
2013. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
pénzhiány, de azért a haverokkal elmész heti háromszor költekezni
2013. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Mi sokat vagyunk csorok ilyenkor otthon kioltozunk zene otthoni gyertyas vacsora tanc A gyerekek fenn alszanak.Aztan a foldon takaro a nappaliban es jo masszazs.

Programok is akadnak ingyen pl az egyhaz szervezte koncertek olvasasok stb. Vagy egy kave a varosban es vasarlas hellyett nezegetes .mindig lesem az olcso jegyeket akciokat.

Az esti szex a reggeli puszi kave kezdodik a simogatasok nappal es az egymasra valo figyelem.

Akarat kerdese a dolog A kulcs a te kezedben van.Ha akarod szuper lesz a szex csak ugye tenni kell erte egesz nap.

2013. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy nőnek étterem, persze jó, ha mentek. Nem kell egy nőnek mozi, persze az is jó, ha van. Elég egy kis romantika, odafigyelés. Ne a haverokkal legyél heti 3x is, hanem a feleségeddel. A haverből elég heti 1 pasis délután, is. Neked már családod van, ezt ne feledd. De ha az asszony csinálná ezt, mint te, nekiállnál egyből arénázni.
2013. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

"egyedül érzi magát mellettem"

"szerinte sosem csinálunk közös programokat együtt"

"igaz, hogy hetente kétszer háromszor a haverokkal vagyok"

"nincs sok pénzünk, hogy elvigyem étterembe vagy ide-oda"


Nos! Ezeket tekintve,szerintem nem a párod a hibás! És én inkább meghúznám magam,minthogy a megcsaláson meg a váláson gondolkodjak,bár hát ugye ezek a legegyszerűbb megoldások. Lehet,hogy esetleg azt a heti 2-3 napot a pároddal kéne töltened, a haverokkal meg kevesebbet,mert végülis a feleséged fontosabb kéne,hogy legyen!

A másik,hogy ha a haverokkal van pénz ide-oda menni,mert gondolom,nem ültök a kanapén és az élet nagy dolgairól beszélgettek,plusz azt is gondolom,hogy pár sör is lecsúszik,nos,akkor legyen arra is pénzed,hogy a feleséged elvidd ide-oda! Hiszen ő a párod,a társad, a FELESÉGED!

Ezek fényében,amiket leírtál a feleséged helyében én kivágnálak,mint macskát,ha nem változtatnál a dolgokon!

És lehet lepontozni!

24N

2013. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!