Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig viselnéd el,...

Mennyi ideig viselnéd el, hogy nem mutat be a családjának a párod?

Figyelt kérdés

Az én családomban már családtag, mindig itt van, így egyre rosszabbul érint, hogy engem távol tart a saját családjától.


Rengetegszer kértem rá, hogy hagy ismerjem meg én is a családját, de mindig halogat.

(Arra ne gondoljatok, hogy lehet másik élete is van, mert rengeteget együtt vagyunk, együtt is alszunk, de ha éppen nem, akkor is alvásig beszélgetünk.)


Szóval mennyi idő lenne a határ ami már nem tolerálható?

Mit tennétek?


2013. febr. 15. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az okot próbáld meg kiszedni belőle. Az állandó halogatás mögött mindig olyan dolog van amit titkolni akar.
2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Három lehetőség van, vagy téged szégyell, vagy a családját, vagy valamit a múltjából, amit megtudhatnál a családjától.
2013. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy szégyelli a családját előtted és fél,hogy mit fogsz gondolni róluk.Ezt tőle kell megkérdezned.
2013. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt mindig mondogatja, hogy milyen jó nekem hogy ilyen jó családi hátterem van. Mesél is dolgokat, de egyik dolgot sem tartom olyan távoltartónak, hogy ne ismerjem meg őket.

Szerintem ez egy ilyen kisebbrendűségi érzés, pedig soha nem adtam rá okot, hogy az legyen. A szerelmem nem ettől függ.

2013. febr. 15. 22:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval, ha szégyelli a családját mit tehetnék, hogy akkor is vállalja őket előttem? Olyan rossz érzés ez így.
2013. febr. 15. 22:43
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék, ha nem mutatna be.
2013. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hagyd békén pl.

Előbb utóbb úgy is be kell mutatnia őket, de hagy tegye meg akkor maikor ő érzi elérkezettnek az időt.

2013. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is fél év együttlét után lettem bemutatva anyósomnak, de mint utóbb kiderült, nem engem vagy őt szégyellte, hanem azt, hogy ők sokkal szerényebb körülmények között élnek, mint én. Egyszer mondta is, ha jól emlékszem 3 hónapja voltunk együtt, hogy az ő lakásuk az enyémhez képest egy istálló.

Azóta már rendszeresen odajárok, szerintem te se aggódj, előbb-utóbb eljön az ideje, hogy odavigyen téged, örökké nem halogathatja.


31/N

2013. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mit mondott a családjáról?!lehet h nem szereti őket és azért nem mutat be,mert nem akarja bevonni őket az életébe.de ezt csak akkor tudod kideríteni ha normálisan megbeszéltek mindent.
2013. febr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva aggódok.

Mennyi ideig viseli el a barátom, hogy nem mutatom be a családomnak?

Fél éve vagyunk együtt. Igazából féltem őt a családomtól. Tudom, hogy soha nem fogadnák el.


De nem értem, hogy ez miért olyan fontos páromnak (vagy akár neked/nektek). Én sosem vágytam rá, hogy bemutassanak a szülőknek, rokonoknak.

2013. febr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!