Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd a magaddal való...

Hogy viselnéd a magaddal való együttélést?

Figyelt kérdés

A legjobb önismereti tanfolyamok elbújhatnának, ha megoldható lenne egy időre, hogy saját magaddal élhess egy kis ideig, mondjuk két hétre összezárva egy lakásban. Én szívesen kipróbálnám, kiváncsi lennék, hogy meddig bírnánk elviselni egymást, nagyon tanúságos két hét lenne.

38N


2013. jan. 17. 23:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
ha egyedül vagy is kiderül nem? Ha meg magaddal lennél együtt, akkor ugyanazt szeretnéd, ugyanazt csinálnád mint szeretnél. Bár párkapcsolat felől pedig nem tudom. Szerintem az a jó, ha hasonlitottok gondolkodásba, mindenben. De valaki azt mondja az ellentétek vonzzák egymást. Nem tudom.
2013. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Jól kijönnénk, azt hiszem. :)


Az ellentétek csak eleinte izgalmasak. Herótom lenne egy hanyag, tutyi-mutyi, lusta embertől. Márpedig az én ellentétem ez.

2013. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nem bírnám ki magammal. legalábbis elég nehezen. néha el is csodálkozom, hogy a barátnőm és a közeli rokonok, ismerősök hogy bírják.
2013. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy két hétig figyelhetnétek egymást, magadat, de mégis kivülről. Igaz, hogy ugyanolyanok vagytok, de ha például egy ebédkészítésről van szó, akkor be kellene osztani, hogy ki puculja a krumplit, ki pedig süti a húst...stb, esetleges konfliktus forrás, amit meg kell oldani, és még sorolhatnám (wc-re várni, megágyazni, ki porszívozon?). A valós életben figyelhetnéd meg a reakcióidat úgy, ahogy eddig még nem láttad. Értitek mire gondolok?
2013. jan. 18. 00:09
 5/24 anonim ***** válasza:
nehezen menne így is nehezen viselem sokszor magam. Megőrülnék a váratlan reakcióimtól, és a labilis idegállapotomtól. Igyekszem is változtatni magamon, h ne legyen olyan nehéz a barátomnak :D
2013. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: ugyanazt lehet, hogy szeretnéd, de sok esetben nem csinálhatnád ugyanazt. Pl. otthon megvan a helyed az asztalnál, arra már nem tudtok ketten leülni. Én a kanapén szoktam feküdni, onnan nézem este a tv-t, oda sem férünk el.
2013. jan. 18. 00:14
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel az egyetlen ember a földön akivel még sosem vesztem össze az én vagyok, szerintem egész jól kijönnénk egymással. Bár mi lehet, hogy éhen halnánk, mindig a másikat kínálgatnánk: szedj magadnak nyugodtan, nem, előbb szedj te. :)
2013. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy szeretek az embereknek örömet okozni, még mindig fenntartom a véleményem, miszerint jól kijönnék egy olyan emberrel, akivel kölcsönösen örömet szerzünk egymásnak. De ha egy kicsit még jobban belemegyek, akkor is rájövök, hogy így van: a férjem a megszólalásig hasonlít rám, alig van néhány apróság (a nemekből adódó különbségeken kívül), amiben eltérünk. És köszönjük, jól kijövünk, sőt! :-) 10 éve vagyunk együtt, jobb és biztosabb nem is lehetne a házasságunk. Megeheti a kedvenc sütimet, én is az övét, fekhet a kedvenc helyemen, megcsinálom a mindkettőnk által gyűlölt házimunkát, adott esetben ő ugyan így tesz...
2013. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

7-es:

Megoldanád gyorsan, szednél neki először. :-))))) Mi is ezt csináljuk. :-)

2013. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9-es! De melyiktek szed előbb a másiknak? Ismét egy konfliktusforrás. :)))
2013. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!