Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így van értelme? Valóban...

Ennek így van értelme? Valóban jobb lenne nekünk külön?

Figyelt kérdés

A barátnőmet az egyik barátnője azzal hülyíti, hogy én megcsalom, ő persze el is hiszi és minden apró kis dolog miatt gyanúsítgat, hiába nem adtam rá okot sohasem. A csaj egyszer látta amint meg fogom egy idegen nő mellét, gyorsan felhívta a barátnőmet, hogy valami qvát fogdosok... tényleg ne vegyük figyelembe, hogy mentős vagyok és a mellkasát érintettem meg. Próbálok megtenni mindent, hogy tökéletes legyen a kapcsolatunk, nyáron akarom (vagy akartam) megkérni a kezét de elbizonytalanodtam. Beszéltem erről a haverjaimmal, ők azt mondták, hogy szerintük hagyjam az egészet, keressek más normális lányt. Bevallom ezen már én is gondolkoztam de 6 év után kicsit nehezemre esne elküldeni. Elegem van már abból, hogy folyton nyomoz, érdeklődik mindenkinél, hogy kivel, hol, mikor mit csinálok, én meg le vagyok ordítva hogyha meg merem kérdezni, hogy hol volt eddig. Mi legyen szerintetek?

Ő 28/L

Én 31/F



2013. febr. 16. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez később sem fog változni. Maximum felfüggeszti a témát, ha esküvőt kell szerveznie, vagy hasonlók, amivel le tudja magát foglalni, utána ismét előjön majd a zöld szemű szörny. A barátnő biztosan féltékeny a kapcsolatotokra. Sajnálom, ennek jó vége így nem lesz.

28/N

2013. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Mindenképp dobd, még jó hogy még az elején fény derült erre, te sem szeretnél még egy csepregihez hasonló családírtást, csak a szereplők lennének mások, ugye?


Jobb a problémákat megelőzni.

2013. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
0%
Elég érdekes a hozzáállása a dolgokhoz, megérne egy elbeszélgetést kettőtök között, viszont akinek barátnője van, annak nem illik nyilvánosan csöcsörészni egy idegen nőt.
2013. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Citation válasza:
100%

Ajajjj... nakem a sztori azon része büdös, hogy leordítja a fejed, ha te kéred számon.

Ez a gyanusítgatlak, de te ne tedd sztori utalhat arra, hogy a csajod néha tilosban jár!!!

2013. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
szerintem mondd meg neki, hogy most a nyáron készültél megkérni a kezét, de így, hogy így viselkedik, már nem vagy benne biztos, és hogy vagy befejezi és leállítja a barátnőjét, vagy nem lesz nem hogy lagzi meg lánykérés, de Te se...
2013. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
AZ a 6 év így semmit sem ér, ha egyfolytában nyomoz utánad meg féltékenykedik! Ha igazán szeretne akkor nem csinálná mindig ezt! Neked kell eldöntened, hogy most mi legyen! Szerintem kérdezd meg tőle hogy miért csinálja ezeket! De az lenne a legjobb, ha keresnél egy másik normális lányt! Először még gondolt át, hogy tényleg szereted e!
2013. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nagyon tisztelem a türelmes embereket. Most tégedet, kérdező. Én már 5,5 évvel ezelőtt dobtam volna. De lehet hamarabb!
2013. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az lenne a legjobb, ha leülnétek és megbeszélnétek a dolgokat.Ha tovább se fog működni a dolog, akkor jobb lesz ha szakítotok.Úgy látszik a barátnőd nem bízik benned eléggé ,mert ha bízna benned akkor nem hinné el egyből amit a barátnője mond hanem téged kérdezne meg h mi igaz ebből.


Próbáljátok meg megbeszélni, ha nem megy akkor itt nincs miről beszélni.

2013. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 6 év után, és lánykérés előtt még mindig itt tart, akkor 2 eset lehetséges. Vagy oka van a bizalmatlanságra, és te teszel úgy, mint ha a barátnőd nem lenne teljesen normális. Vagy minden ok nélkül féltékeny, és akkor tényleg kezeltetnie kéne magát, mert ez nem normális.

Azért a barátnője is egy agysebész lehet, ha egy beteget ellátó mentősből neki annyi marad meg, hogy "egy idegen nő mellét fogod". Ha ő a barátnőd barátnője, akkor pláne el kéne gondolkodnod...:-))

2013. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
idiota, alkalmatlan szetfrusztralt emberek parkapcsolata. mindezek megkoronazasa az lenne, ha a csaj le is ellene neked :P hajra csinald csak, nincs meg eleg lelkinyomorek a vilagban :)
2015. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!