Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok mondani a családtagj...

Szoktátok mondani a családtagjaitoknak, hogy szeretitek őket?

Figyelt kérdés

Mi sajnos úgy nevelekedtünk, hogy sosem mondtuk ezt konkrétan ki, csak éreztettük. Anya és apa sem olyan érzelgős típus. Viszont látom, hogy sok családban a gyerek is mondja, hogy szeretlek anya, vagy épp az anya, hogy szereti a kis csemetét.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. szept. 7. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi mondjuk, de nem 5percenként, úgy elveszítené az értelmét.éreztetni is lehet azt,pl azzal,hogy gyakran beszélgettek, megölel, stb.
2009. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen,mi nagyon gyakran! Kicsi korom ota mondtak a szuleim,h nekem meg a tesomnak,h szeretlek, de kicsikent csak annyit mondtunk,h en is, aztan kamaszkorban inkabb cikinek tartottuk. Most viszont a tesom is es en is kulfoldon elunk es szemelyesen es telefonon keresztul is mondja mindenki a csaladban a masiknak,h szeretlek.

24L

2009. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
...persze mi is csak akkor mondjuk,amikor szukseget erezzuk.
2009. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimtől ezt sohasem hallottam. Én bezzeg nagyon sokszor elmondtam a lányomnak kicsi korában, később is. Már felnőtt. Most a férjemmel ketten vagyunk, de este mindi így köszönük el egymástól: "szeretlek, drága angyalom!" Napközben is el-elhangzik egy-egy ölelés kíséretében. Nagyon fontos ezt kimondani, mert erőt, önbizalmat ad, kapcsolatot erősít a szeretett személyhez.
2009. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi sem, soha. De ne aggódj, ez nem jelent semmit. 16/L Bár mi ölelni és puszit adni se szoktunk...
2009. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18.32-nek. Azért legalább egy-egy levélben megírjátok, ugye?
2009. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szüleimmel nekem se túl érzelgősek. Nem is mondjuk egymásnak. Viszont éreztetjük.

A kisfiamnak viszont szoktam mondani is.

2009. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18:38-nak. Ha ez ilyen ironikus megjegyzés volt, akkor:

:D

Ha pedig komoly:

Egy fedél alatt élünk. :)

2009. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nem megyünk el egymás mellett egy-egy érintés, vagy simogatás nélkül, gyakran megöleljük egymást, és naponta legalább egyszer elhangzik a "szeretlek" néha viccesen, néha komolyan. (Mindezt 16 év együttlét után.) A gyerekekkel ugyanez a helyzet: néha ők jönnek egy ölelésért, néha mi simogatjuk meg őket (3, és 8 évesek), mert jól esik mindenkinek.
2009. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már egyszer mondtam, ha változás lesz, szólok nekik arról is.
2009. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!