Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elváltak és nem is...

A szüleim elváltak és nem is bezéltek egymással. Aztán most 2 hónapja megint összejártak. Közben lett fiúm és ezen megint összevesztek. Most én vagyok a hibás? Mit tegyek? Már azt hittem kibékülnek.

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, és nem nagyon beszéltek egymással, de úgy két hónapja megint összejárnak. Nekem meg közben lett egy fiúm, akit anyám nem bír, apám viszont igen. Ezen megint összevesztek és most újra nem beszélnek. Most én vagyok a hibás? Mit tegyek? Már azt hittem, hogy kibékülnek.



Anyám nem szereti a piercinges rockereket,apám viszont bírja a barátomat,mert rendes,tiszetsséges meg jól is tanul annyira amennyire kell.Meg szerinte nem is olyan nagy a korkülönbség,anyám szerint viszont óriási!Pedig csak két év van köztünk,és ezt nagyon nem értem!A barátommal csak apunál találkozhatunk vagy randikon,de amikor anyunál vagyok (és többször vagyok anyunál mint apunál) nem jöhet be a házba,és randikra sem enged el mindíg különféle okokból (vásárolni megyünk,vigyáznod kell a szomszéd kutyájára...stb...).

Tudok tenni valamit,hogy az anyám megkedvelje a fiúmat,és egyszerre ki is béküljön apuval? :(


14/L


2013. febr. 7. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra, nem te vagy az oka ... a barátod meg én sem kedvelném, de hát a te barátod :))
2013. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MacsekCicus ***** válasza:
Hát nem te vagy a hibás te pusztán csak ráébresztetted őket, hogy mennyire nem jönnek ki egymással, amugy szerintem hívd át a barátodat egyszer ebédre és ne negyon nyomuljon rád inkább olyan kis "jófiúsan" viselkedjen és beszélgessenek anyukáddal :D amugy hogy montad el neki?
2013. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké.ha nem ismerném,akkor talán én is furán néznék a barátomra,és ezt ő is tudja :D Megértem anyut,sokkal idősebbnek néz ki a fiúm,mint amennyi valójában,de megmondtam neki,hogy rendes meg minden,de semmi... :( Még a barátom osztályfőnökét is megkérdezte az anyukám,hogy milyen a srác.Persze az ofő is azt mondta,hogy minden oké vele,és ezen anyu mégjobban felhúzta magát,mert egyszerűen ellenzi ezt az egészet. :(
2013. febr. 7. 17:59
 4/8 A kérdező kommentje:

A barátom alapból nem szokott nyomulni,mindíg csak addig megy,ameddig én is akaromn.Eddig még semmi komolyan nem csináltunk. :)


És kinek mit mondtam el hogy?Anyukámnak,hogy barátom van?

2013. febr. 7. 18:00
 5/8 MacsekCicus ***** válasza:
37%
Igen, hogy van barátod :D
2013. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem békültek ki, akkor annak más oka lehet, nem Te, hidd el.

Elsőnek meg mondom, tök mindegy, hogy piercinges vagy fekete ruhákban jár, attól még lehet normális ember, ahogy írta is, jól tanul és tisztességes.

Nem lehet, hogy anyukádnak teljesen mindegy, hogy ki a fiúd, akkor sem fogja kedvelni?

Ne hibáztasd magad emiatt semmiképpen sem.

Ami biztos, hagyd meg nekik a lehetőséget, hogy eldöntsék, kibéküljenek - e vagy sem, tudom, hogy nagyon örülnél neki, de van, ami nem működik és ha ez így van, akkor nem szabad erőltetni.

Ha más lehetőség nincs, akkor legyél picit többet apukádnál, aztán anyukád úgyis megbékél.

2013. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát...úgy mondtam el anyunak hogy valaki randira hívott,hogy tökre fel voltam dobva.De persze ő egyáltalán nem örült,inkább megőrül4 :/ ...akkor meg még jobban bepánikolt,amikor megmutattam rola pár képet :(
2013. febr. 7. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:

ezért mondom, hogy szerintem neki mindegy ki az, félt téged és esetleg még féltékeny is, mert több ilyenről hallottam már.

Szerintem járj többet apukádhoz, ott tudtok találkozni normálisan, gondolom ott is tanulsz rendesen, aztán majd észbekap anyuka :)

2013. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!