Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja fenyeget,...

A barátnőm anyja fenyeget, hogy miattam lett leszbikus a lánya, megkeseríti a napjainkat, hova fordulhatok, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

3 éve találkoztunk először a lánnyal, nekem semmi tervem nem volt vele, előtte mindketten fiúkkal jártunk, de megszerettük egymást. A lényeg, hogy 1 év után összeköltöztünk és még ekkor is sikerült titkolni a családja elől, de tavaly elmondta otthon az anyjáéknak, hogy nem sima barátnő vagyok és azóta az anyja elhatározta, hogy tönkre fog tenni.


Nyár elején eljött hozzánk elmondani, hogy ha nem fejezzük be magunktól, akkor "bekeményít". Nem vettünk róla tudomást, aztán rá pár napra bejött a munkahelyemre és levágta a hisztit, hogy tönkretettem a családjuk életét és egy idióta liba vagyok, aki nem talált más játszópartnert magának, ezért elintézi, hogy a karrierem se tartson sehova, a szakmában le fog járatni. Ekkor nagyon kiakadtam és elküldtem a francba, de azóta sem fejezte be és állandóan hívogat minket (főleg engem) itthon. A barátnőm totál kivan, hogy mit művel a családja és akárhogy próbált a szüleivel beszélni, nem javult a helyzet.


Baromira elegem van most már ebből az egészből. Akármi is történt, nem normális, hogy egy felnőtt embert ennyire irányítani akarjon a családja és amúgy sem én csábítottam bele semmibe. Mikor régebben találkoztunk és azt hitte, csak egy barátnő vagyok, kedvelt is, most már szerinte én vagyok a sátán. Mit tehetnék, hogy végleg békén hagyjon minket és ne zaklasson?

22/L


2013. febr. 16. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérj távoltartási végzést a banya ellen.
2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az anyát jelents fel zaklatásért.
2013. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jelenthetem fel egyrészt, mert nem akarom, hogy odáig fajuljon már csak a barátnő miatt se, másrészt akkor sosem lesz esély normális kommunikációra. Csak azt akarom, hogy beletörődjön, akármennyire fáj is.
2013. febr. 16. 21:28
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
76%
Egyrészt feljelentheted zaklatásért, de előtte beszélj róla a barátnőddel. Másrészt meg kellene magyarázni neki, hogy a homoszexualitást nem lehet "kialakítani" valakiben, vagy van rá hajlama már születésétől fogva, vagy nincsen. Hogy hogyan lesz, meg legfőképpen a neveltetésén múlik.
2013. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen máshogy nem fog. Távol-tartási kell neki!!!!
2013. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
A feljelentést én nem tenném meg, mert akkor tuti, hogy a barátnőddel se rendeződik a viszonya. Inkább elbeszélgetnék vele, hogy ti boldogok vagytok, felnőtt emberek, törődjön bele.
2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
távoltartási kell neki szerintem is. Alapvetően nem ti döntöttetek úgy, hogy mindent felégettek egy kis spontán csavar miatt, hanem ő
2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Én megértem őt is, de azért tényleg túlzásba viszi, a tönkretétel, meg amit ti csináltok, 2 külön dolog.
2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha feljelenti az csak olaj a tűzre egy ilyen helyzetben.

Esetleg beszélhetnél a barátnőddel, hogy jó, akkor új helyre költözni, új telefonszám, új elérhetőségek. Nem mondjátok meg az anyjának, aztán néhány hónap múlva megkérdezni hogy ez jó-e neki... nem tud semmit a lányáról.. stb, és szépen elmagyarázni neki (vagy megírni neki egy levélben), hogy ez vár rá, ha nem változtat a viselkedésén.

2013. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Javult azóta a helyzet?

Senkinek nincs joga a másikat zaklatni; ez egyértelmű!

Ha meg szereti a Gyerekét az Anya, akkor megérti, hogy ő ÍGY boldog.


Mellesleg, ha nagyon szarul éreznétek magatokat itthon, én elgondolkodnék a helyetekben, hogy külföldre költözzek, persze csak nyelvtudás és az adott szakma birtokában. Már keresgetnék is állást. Azt nem írtad, hogy tanulsz-e még a meló mellett.


(Pl. Londonban pl. nem nézik meg a metrón azt, ha valaki hupililára festi a haját, itthon pedig, ha már vagányabb a sérő, megbámulnak pofátlanul.)

2013. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!