Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezért utál a...

Normális, hogy ezért utál a párom anyja?

Figyelt kérdés

A páromnak van két becsúszott gyereke, egyik anyjával sem maradt tovább együtt egy évnél. Az egyiknél csak 17 volt, a másiknál egy hihetetlen megbízhatatlan és bolond nőszemély szedte rá. Ennek ellenére nagyon jó apa, szuper a kapcsolata a gyerekekkel. Én egy ideje már együtt vagyok a párommal, a gyerekeit elfogadtam. A nagymama rajongásig imádja őket, sokat vannak ott, és rám neheztel, hogy nem viselkedek anyjukként, hogy nem szeretem anyjukként őket, csak elfogadtam és jóban vagyok velük. Az a baj, hogy nem veszek részt a félóráig tartó folytonos gyerekdícséretbe (mondogatni kell, hogy milyen szép, ügyes, okos, mennyi minden tetszik). Amikor én is ott vagyok hangoztatja, hogy ezek az igazi szerelemgyerekek, meg micsoda ajándékok, és ha ezt a szülők mondják, így is van, de nincs tekintettel rá, hogy nekem esetleg nem ez volt az álmom, de mégis elfogadtam. Az elmúlt évben nem dolgoztam, mert tanultam (megtehetjük), de direkt beszól, hogy nem teszek semmit a közösbe (csak az örökségem).


Most azért tényleg utálni kell engem, mert nem majomszeretettel csüngök a gyerekeken hanem pusztán kedvelem őket, szeretem őket?


2013. jan. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól állsz a párod gyerekeihez. Ha ezért utál az anyja azaz Ő baja. Ha a gyerekeknek is jó így akkor meg pláne semmi köze hozzá. Én alapból nem örültem gyerekként, ha egy "idegen" nő vagy férfi megpróbált volna a másik szülőm helyébe lépni és anyáskodni vagy apáskodni felettem...

24/N

2013. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Teljesen korrekt a hozzáállásod a gyerekekhez. Nem is kell, hogy az anyjukként viselkedj, az még ronthat is a kapcsolatotokon.

Ahhoz meg semmi köze,hogy tanulsz, vagy dolgozol.

Ne foglalkozz vele, engedd el a füled mellett. Elég vicces, hogy neki ez jelenti a szerelemgyereket.

2013. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ezek az igazi szerelemgyerekek, meg micsoda ajándékok"


Ez a nő hülye, mármint anyósod. Ne reagáld le, amikor ilyeneket makog.

2013. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, hogy az anyósod bármiért is utál téged.


Állj ki magadért, és az anyóst ha szemétkedik veled, küldd el a francba! Nem kell szeretni azt, aki semmi mást nem tud, csak piszkoskodni.

2013. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!