Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezért bánkódnom?...

Érdemes ezért bánkódnom? Bántottam egy szerettemet.

Figyelt kérdés

Napokra elutazott, és azóta rám se hederít. Igazából azt se tudom, miért kellett elutaznia és mit csinál. Egy elég közeli ismerősömről van szó, - féltestvérem, de nagyon szeretem. Szükségem lett volna, néhány kedves szóra, de valahogy olyan figyelmetlen és hideg lett erre az időre. Tegnap este nagyon önsajnálatomban oda írtam neki egy szomorú-szmájlit és annyit, hogy tudom, hogy úgysem írsz majd semmit.

Másnap pedig írt erre. Úgy mintha valami hivatalos levelet kéne megírnia csak... Nem vette észre, hogy nekem elég lett volna annyi, hogy "nem sokára beszélnük" vagy vlm hasonló.

És ezen annyira ledöbbentem, hogy hirtelen indulatból visszaírtam hogy "jobb lett volna ha nem is írsz semmit.."

Na, és ezóta rosszul érzem magam. Legszívesebben visszaszívnám amit írtam, mert most ezzel rossz érzéseket ébresztettem benne...


2013. febr. 16. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem ébresztettél rossz érzéseket benne. Az, hogy te önmagadat sajnálgatod egyáltalán nem jelenti azt, hogy a másik ember is állandóan veled foglalkozik. Miért várod el, hogy mindenről tájékoztasson? Szerintem inkább terhére vagy ezzel az ok nélküli kapaszkodással.
2013. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát itt csak annyi történt, hogy nem túl figyelmes az utóbbi időben és nekem a figyelem hiényzott. Amúgy nem kapaszkodok én belé, valamikor napokig nem beszélünk, de eddig mindig figyelmes és szeretetteli volt. De már nem emiatt is rosszul érzem magam, hogy így írok róla...
2013. febr. 16. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Meghibbantam...
2013. febr. 16. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne taktikázz, hanem mondd el neki, mi bánt.

mondjuk ezt jobb lenne akkor intézni, amikor már hazajött.

2013. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!