Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aggódnom kéne emiatt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne emiatt, vagy bántottam őt?

Figyelt kérdés
Párom sosem szerette a lagzikat. Vicceskedett róla, hogy utálja, meg ilyesmi, ha lesz is nekünk, kicsi lesz. Most, hogy a miénket szervezzük, egyre rosszabbul van, utálja már előre. Kicsi lesz vőfély nélkül, úgy, ahogy szeretné. De a lagzi résztől fél. Nem szeret táncolni. Szüleink fizetik, kevés embert hívtunk. Ráadásul túl közeli időpontot, mert május óta szervezzük, szeptemberre találtunk időpontot. Azt mondja, nem az esküvőre nincs felkészülve, hanem a lagzira. Amikor kérdeztem, jó-e neki az időpont, azt mondta, igen. Tudtam, nem szereti, de rábólintott, utólag azt mondta, értem tette, hogy legyen fehér ruhám, és tudta, az én családomban is szokás. Olyan rossz, mintha bántottam volna, pedig megkérdeztem.
2010. jún. 21. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, ezzel egyáltalán nem bántottad meg őt!

túl fogja élni! :) előtte gyakoroljatok be egy-két táncot.

gondolom kissé gátlásos lehet, legalábbis olyasmiben nem szeret szerepelni, amiben nem érzi jónak magát.


mondd neki, hogy sokkal vonzóbb egy olyan férfi, aki nem szégyell, és valamennyire tud is táncolni.

2010. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ertheto, hogy nem vagyunk egyformak es jo, ha olyan a lagzi, ami mindket felnek megfelel, de szerintem a te parod atesett a lo masik oldalara, mert a lagzira nem lehet felkeszulni es amugy sem kellene a te kedvedet teljesen lerombolnia ezekkel az aggodalmaskodasokkal. Kis lagzi lesz vofely nelkul, ahogy akarta. Ez nem eleg? Egyebkent tancolni sem muszaj...mitol fel? A sajat eskuvoje, lagzija. Nincsenek szabalyok. Olyan lesz, amilyennek ti ketten akarjatok. Ti ketten, es ne essen tulzasba, hogy csak az o erdekei vannak szamitasba veve.


"Ráadásul túl közeli időpontot, mert május óta szervezzük, szeptemberre találtunk időpontot."


Szerintem abszolut nem kozeli az az idopont foleg, ha egy pici osszejovetel lesz csak. Az en lagzimban 90 vendeg volt es 6 het alatt szerveztuk meg. Szoval nincs min aggodnia...nem lehet, hogy nem biztos, hogy el akar-e elvenni es ezert probalja huzni, kifogasokat keresni? Mert ha szeret, es nektek csak ez a fontos, lagzi nelkul is ossze lehet hazasodni. Sokan csinaljak. Eleg nehez lehet a paroddal, ha ilyen ijedos, valogatos ferfi lettere (mert ha jol vettem ki, o a ferfi).

2010. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugi...szeptemberig párszor még fogod látni az arcán az "ezt nem élem túl" arckifejezést,de ha eljön az idő,jol fogja magát érezni...


(párom is ilyen,amit lehetne lemondana,minden ilyet utál,de amint elkezdődik bármi,onnantol mint akit kicseréltek,utolag nem győzi mondani hogy hülyeség lett volna kihagyni...)

2010. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor kérdeztem, jó-e neki az időpont, azt mondta, igen. Tudtam, nem szereti, de rábólintott, utólag azt mondta, értem tette, hogy legyen fehér ruhám, és tudta, az én családomban is szokás. Olyan rossz, mintha bántottam volna, pedig megkérdeztem."


Ezt meg egyebkent ugy hivjak, hogy erzelmi zsarolas. Hogy te erezd magad rosszul annak ellenere, hogy semmit sem tettel es megis az legyen, amit o akar, o pedig csak aldozat. Nem tudom, hogy ilyenekbol miert kell ugyet csinalni foleg egy ferfinek. El kell menni megeskudni es kesz, ha valaki ilyen, nem pedig martirkodni.

2010. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha nem a házassaággal csak a legzival van baja nem lesz semmi gond, és lehet hogy addig megjön a kedve, ha nem túléli, szerintem nem bántod, a pasik általában nem úgy látják az esküvőt mint a nők, nekik a fehér ruha helyett a milyen k meleg lesz ez az öltöny és miért kell hogy a fotós összevissza rángasson és minek hívjam meg a rokonaimat akikkel alig találkozom. Esetleg hívjatok meg több barátját, + kérd meg a barátait rendezzenek neki legénybúcsút.
2010. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen-igen. Tényleg csak a lagzi a gond. Bár most már picit felszabadultabb. Kikérem a véleményét,hogy milyen viccesebb elemet csempésszünk bele, tehát mi legyen szerinte egyedi. Mert ő azt mondta, ha tudná, hogy most hétvégén bemennék a polgáriba, aláírnánk a papírokat, akkor már örülne is. De a többi az, amitől tart. Amúgy igen, lemondtam már az olyan rokonok meghívását is, akik csak úgy jönnének, mert azok. Csak baráti rokonok lesznek, vállalom, hogy a tágabb család megutál. Én is nyugodtabb leszek, ha csak kedves emberek jönnek. :)
2010. jún. 23. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!