Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem lehet azon megérteni,...

Mit nem lehet azon megérteni, hogy én nem akarok kapcsolatot a gyerekeivel? Szakítsunk?

Figyelt kérdés

Van egy párom, elvált, van két kisiskolás gyereke. Kéthetente vannak nála hétvégén akkor nem szoktunk találkozni. Nem élünk együtt, ez mindkettőnknek jó így. Mostanában mindig be akar mutatnia gyerekeinek, de én ezt nem akarom. Fél éve vagyunk együtt, most úgy érzem jó így, de még akármi lehet. Ha a gyerekeivel van, akkor legyen velük, szerintem nem kellek én oda feleslegnek. Játszanak, beszélgessenek. Az ő családja. Megbeszéltük, hogy nem lesz közös gyerekünk, szóval egy féltestvér sem köt össze a gyerekeivel. Ilyenkor én a barátokkal vagyok, vagy lemegyek a szüleimhez. Szóval emiatt is pont jó.

Tényleg fura, hogy így gondolom? :)



2013. febr. 4. 11:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
tényleg fura
2013. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem fura, bár én eleve nem kezdenék gyerekes pasival, nem vagyok kíváncsi más gyerekére.

Viszont ha komolyra fordul, akkor vállalnod kell, hogy ők is részei lesznek az életeteknek. Ha ez nem megy, akkor szakíts még most.

2013. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
igen
2013. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha együtt maradtok hosszú évekig, előbb-utóbb úgyis megismered a gyerekeit.
2013. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem akartam gyereke férfival kezdeni, de egyébként nagyon jól megvagyunk.

Tudom, hogy majd azért kell velük egyszer találkozzak, de szerintem még nem jött el az ideje. És utána sem kell majd együtt üljünk minden második hétvégén, addig nekem lehet külön programom, ők is biztos jobban elvannak egyedül, mint egy "idegennel"

2013. febr. 4. 11:19
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
igen, fura. egyben azt is jelenti, h ha nem változol, ebből sosem lesz kapcsolat, legalábbis a hagyományos értelemben. szerintem érdemes volna szakítani, ha nem a kezdeti nehézésgek egyelőre nehézkes leküzdéséről van szó, hanem te így képzeled el hosszútávon.
2013. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

fura...a pasidhoz tartoznak


nekem is vannak gyerekeim, mondjuk én nő vagyok...de jól esett amikor megakarta őket ismerni és el is fogadta őket

2013. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, hogy vannak. Egyszer mint írtam meg is kell ismernem őket. De azt nem látom be miért kellene mindig közös program. Az ő gyerekei, legyen ő velük. Én nem akartam gyereket, így pedig pláne nem.

Szerintem működhetne jól így is ez a kapcsolat, ha ő is tényleg elfogadná. Lehet tényleg jobb lenne túlesni a találkozáson :)

2013. febr. 4. 11:24
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
meg talán neki is könnyebb lenne, amikor nála vannak a gyerekek..Nekem könnyebb, hogy ha itt van nálam és a gyerekek is körülöttünk.
2013. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelező mindig velük lenned, elég ha elfogadod és amúgy jól elvagytok. Hiszen semmi gondod nincs azzal, hogy ő velük van, nem? Akkor miért kéne mindig közös program? Ő az apjuk, te pedig az apa párja, aki elfogadja, hogy ők vannak neki. Nincs miről beszélni.
2013. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!