Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek, és próbáljam meg?

Költözzek, és próbáljam meg?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, és az a helyzet hogy már rég óta elveszettnek érzem magamat ebben a világba. Arra gondoltam ha elköltöznék itthonról 3-4 hónapra albérletbe, az segítene magamra találni? már úgy értem megismerni önmagamat? Megtanulnék saját magamról gondoskodni és ez adna önbizalmat? Így megtanulhatnék talpra állni? Barátnőm még nem volt szerintem nem is lesz."nem vagyok csúnya" pusztán elveszve érzem magamat. vélemények?

2013. febr. 18. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát

kipróbálhatod magad és a végén kiderül h sikerült e :-)

minden esetre ha 3-4 hónapig sikerült egyedül fenntartani magad az sikerélmény ami az önbizalmat és az önállóságot is erősíti

ha sikerül akkor már nem is költözz vissza

2013. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobb lenne ha elköltöznél de ezeknek nézz utána.

én is mennék már itthonról majdnem ugyan ezzel a problémával de nem akarom magára hagyni a kutyáimat ezért nekem ez lehetetlen. :(


Neked viszont sok sikert, hogy magadra találj! :)

2013. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet még barátnőd. Költözz, de akár véglegesen is.
2013. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az viszont a másik kérdés hogy egyedül menjek, vagy egy albérlőtárshoz? egy idegenhez? Emiatt nem lenne jó mert ismeretlen emberekkel nem jövök ki egyszerűen nem akarok vagy nem tudok ismerkedni.... elég siralmasan hangzik tudom, de ez van :/ zavarna ha lenne társam :( hozzáteszem azt hogy lehetett volna már sok barátnőm is de a h*lyeségem miatt eltaszítottam mindet magamtól mintha nem lennék alkalmas társas életre...
2013. febr. 18. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz. ha nem vagy "társas lény" jobb lenne egyedül. viszont ha lenne lakótársad tudnátok a rezsikben felezni. :/
2013. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
Mai fiatalság és a problémáik. Költözz csak meglátod, hogy az élet nem fenékig tejfel kis apám. Anyuci elkényeztetett mi? Nem jössz ki az emberekkel sem mert mindenki egy beképzelt hülye gyereknek tart. Amúgy meg miből fizetnéd az albérleted? Anyádéktól kérnél már első hónap végén. Inkább lődd fejbe magad! Ezt nem afféle szófordulatnak vagy viccnek szántam. Komolyan a Te problémád kulcsa ha elvonulsz szépen, nem szólsz senkinek, végre egyszer Férfi leszel, abban az elcseszett életedben és megölöd magad.
2013. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ilyen modorral a helyedben saját magam lőném fejbe.


Kérdező, ne add fel, majd megedződsz, ha meg tudsz állni a lábadon, az már jó előny.

2013. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
állásom van dolgozok te barom. na látod az ilyen emberektől máig meg tudok őrülni mint amilyen te vagy. magadból indulsz ki ugye? minek írsz ha halvány lila fingod sincsen a dolgokról????? pp.
2013. febr. 19. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!