Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrbe vagy Pestre költözzek?

Győrbe vagy Pestre költözzek?

Figyelt kérdés
Mind két helyre lenne biztos lakhelyem és munkám :/ nem tudok dönteni... 23/L
2013. jan. 20. 19:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én Győrt választanám.
2013. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem Budapest :)
2013. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Győr. Tisztább, élhetőbb, biztonságosabb, kulturáltabb, ezerszer jobb a közlekedés, nyugodtabb.

16 évesen hajnali 3 körül lány létemre a belvárostól a külvárosba minden hétvégén gyalog jártam haza. Soha még csak belém sem kötöttek. Ugyanezt Pesten nem lehet megcsinálni. Ez azért sok mindent elárul.


Bármi kérdésed van, írj nyugodtan.


22L

2013. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Győr! Naponta átjárhatsz Ausztriába dolgozni. Ha meg van egy jó szakmád, akkor az osztrákok jönnek át hozzád!:-))
2013. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

dejó neked..

mármint hogy biztos m.helyed lenne 2 városba is.

Tehát én győri vagyok,a büdös életbe nem lennék pesti:) Azok a folyamatos dugók,hogy eljussak a pontból b pontba 5 villamosra szálljak át meg metróra,itt elég 1 max 2 busz városon belül.

Én szeretem győrt,itt szeretnék már megöregedni.

Eredetileg Zalaegerszegi vagyok,ahhozképest ez felüdülés ez a város:)

Én ajánlom Győrt,ha nem lenne munkahelyed azt mondanám ne gyere ide,max audit ajánlanám,de így más a helyzet.

2013. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos az állás minkét helyen akkor CSAKIS GYŐR!

Pest már egy lepratelep, most már nem jönnék ide semmi pénzért.

2013. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Győr. Igaz még csak egyszer jártam ott, viszont pesten lakom 6éve, és vidékiként nem igazán tudtam megszeretni. Persze a kocsmák meg a bulik jók, de ez kevés. Le akartak szúrni(fényes nappal délután 2kor), sokszor belém kötöttek már, barátnőmet leszólogatják négerek az utcán, hogy hova megy, hol lakik.. Nem egy haverom rabolták ki, verték meg. Több kerületben laktam Óbuda, angyalföld, csepel, nyóc, de valahogy egyik sem volt jó.
2013. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert Pestre a legjobb barátnőmhöz mennék.. ő a barátjával lakik fent. Győrbe pedig egy gyerekkori legjobb barátom lakik a menyasszonyával , 3 havonta le is jönnek hozzám meglátogatni.. mintha a bátyám lenne.. hát igen .. jó hogy van két lehetőségem is.. eddig semmi nem volt :D most egyszerre jött kettő 3 nap alatt.. nehéz döntés :/ senkit sem akarok megbántani.. és nem laktam még se Pesten se Győrbe.. én ezért nem is tudom mi a különbség.. szerencsés vagyok hogy ilyen barátaim vannak.. és segítőkészek velem szemben... csak ez a döntés.. ilyenkor picit kár hogy látom előre mi történne :)
2013. jan. 20. 20:08
 9/26 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Győr
2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Én Budapestre mennék. Én itt élek születésem óta, el sem tudnám képzelni az életem máshol, legfeljebb ennél nagyobb városban külföldön. Nekem egyértelműen Pestre esne a választásom. Sokan nem szeretik, akik nem kezdettől fogva élnek itt, de kevés tősgyökeres pestit hallok panaszkodni. Mi ebbe nőttünk bele. Ebbe a forgalomba, zsúfoltságba, dugókba. Számunkra ez a természetes, ezt szoktuk meg. Nekünk teljes mértékben élhető. Persze van kivétel, aki utálja, és menekül. De azért nagyon sokan szeretik.
2013. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!