Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elfogadni a...

Miért nem lehet elfogadni a stílusomat?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta vonzanak a tetoválások, hegek, piercingek, már akkor mondogattam, hogy nekem is lesz de mindig azt hallgattam, hogy majd kinövöm, hülye vagyok meg ilyenek. Hát nem úgy lett. Van mindegyikből pár darab és egyre jobban érdekelnek (a szüleim szerint) betegebb dolgok. Sok mindent kipróbálok a testemmel mert tetszik és megtehetem. Mindig amikor együtt ebédelünk vagy valami a megjegyzéseiket kell hallgatnom meg fejeket vágnak. Annyira azért nem rossz a kapcsolatunk, hogy ne menjek oda. Nem akarok velük annyira összeveszni csak valamit kitalálni, hogy fejezzék be mert zavar. Én se szoktam beszólni meg fejeket vágni pedig simán megtehetném de nem akarok olyan lenni mint ők.

23/F


2013. febr. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Most nem tudom, hogy mint szülő, vagy mint gyerek válaszoljak... én is voltam gyerek, meg több gyerekem is van. A kétféle nézőpont természetesen más és más. Én is lázadtam valaha, na persze nem valami testcsonkítással, hanem valami viselettel... az egy másik probléma. Szóltak, veszekedtünk a hajam, rzhá, zeném stb. miatt. De ezek mind-mind muladnó dolgok! Kinövi egy normális ember, kb. 20 éves korára. Ha még ma is lázadó idiótát játszanának a gyerekeim, sírva elkeserednék. Én is kinőttem, a gyerekeim is kinőtték. Igaz, egyik sem visel semmi TARTÓS károsodást magán. Azt nem tűrném el, hogy mondjuk egy lándzsát keresztül verjen a gyerek a fején. Akkor elmehet valahová az erdőbe, aztán többé nem tudunk egymásról.
2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok... "ruhám"-at akartam írni...
2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem? Féltékenyek.mert te megteheted mert már elfogadott, viszont ők nem tehették meg. Szerintem beszélj velük.
2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem féltékenység kedves utolsó. Én is szülőként tudok hozzászólni. Amikor fiatal voltam én is lázadtam. Ruha, haj, zene.. Az én apám is kiakadt hogy teljes hangerővel szólt az István a király vagy az EDDA vagy az AC/DC.. Állandóan vitázott velem hogy miért ilyen zenéket hallgatok lány létemre. Ordított velem mert a derékig érő hajamat kopaszra levágattam 17 évesen. Voltak dolgok.. De idővel mindenki kinövi a lázadás korszakát. A fiam is lázadt. Ő is lecsillapodott már.

Hogy őszinte legyek a tetoválásokkal még kibékülnék (nekem is van, szóval nem irigység beszél belőlem) ha nem feltűnő és nem borítja el az egész arcát, testét.. A piercingekkel is úgy vagyok hogy egy köldök vagy nyelvpiercing még takargatható így nem olyan vészes.. de ha már úgy néz ki az illető a sok tetkóval meg piercinggel mint aki egy tűpárnába esett, és a fülén is akkor lyuk van hogy egy narancsot be tudna tenni.. nos ezek már elég csúnya látvány.. Kiakadnék hogy egy jóképű ember ennyire, és szándékosan elcsúfítja magát..

Ha meg így nézne ki világgá is menekülnék előle..

[link]

2013. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen... van fiatalkori idétlenség - ami akkor teljesen természetes! - amit ki lehet nőni és van, amit nem. Meggyőződésem, hogy 20 éves kora körül minden normális ember kinövi. Én is, más is... De ha kitörölhetelen nyomokat hagyott maga után, egy életre megkérdőjelezi az ember épeszűségét. Befolyásolja tanulmányait, vizsgáit, állásait... szóval, szándékos esélytelenség. Meg egyáltalán. A TV maci is kedves meg aranyos, de ha már 30 éves korában is az ujját szopva követeli valaki, akkor ott nagyon nagy gond van.
2013. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, a kettessel egyetértek.


anyám sosem tiltotta a bakancsot, a rocker pólókat, a szimatszatyrot. olyan zenét hallgathattam, ami tetszett, mondjuk leginkább olyankor, ha nem volt otthon :) ebben azért benne van az is, h figyelembe vettem, h neki is szüksége van a pihenésre.


piercing is van az orromban. tetkó nincs, nem is lesz, nincs rá igényem.


nos, azért azt is vedd figyelembe, h nem minden munkaadó tolerálja az extrém külsőt.

és való igaz, a legtöbb ember ezt kinövi, és nem bohóckodik huszonévesen mint egy tűpárna. bár ezt közege válogatja. ahol divat, ott egymást licitálják túl a lyukakkal, fémekkel, tetkókkal. aki meg szeretne egy jól fizető állást, az igyekszik konszolidálódni.

2013. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!