Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek? Ti mit csinálnátok?

Elmenjek? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Még nyáron összevesztem nagyon egy régi haverommal akivel azóta gyilkoljuk egymást és ma odajött hozzám, kicsit lökdösődött, majdnem eltörtem a kezét és azt mondta hogy délután intézzük el férfiasan. Nem válaszoltam erre. Nem félek tőle csak legutóbb amikor verekedésbe keveredtem a szüleim elküldtek itthonról meg majdnem rendőrségi ügy lett. Nekem ez nem éri meg. De hogyha nem megyek el akkor azt fogják hinni hogy félek. Egy mondatomba kerülne, hogy a fél város rajta röhögjön egy dolog miatt amit csak nekem mondott el de szerencséje, hogy nem vagyok akkora fa'fej. Meg még lenne pár olyan dolog amit ha elmondanék másoknak halott lenne. Ezt neki is elmondtam de mint aki nem is hallotta. Szerintetek mit csináljak? 17F
2013. febr. 19. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

A férfias elintézés szerintem azt jelenti, hogy higgadtan leültök, félre teszitek a sértettséget és normális ember módjára átbeszélitek a dolgokat. A kéztörés és egyéb agresszív megnyilvánulások nálam nem férnek bele a "megbeszélés" kategóriába.


Mondjuk Te még nem vagy férfi.....

2013. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elintézni férfiasan....Nem azt jelenti,hogy püfökjétek egymást.Ezt inkább a tinik a gyerekek cdsinálják!!

Ne menj el,ne csinálj magadnak több kakát.....

Ha legközelebb valamit kitalál egyszerüen hangosan kezd el mondani a sztoridat.Meglátod fülét farkát behúzza.

2013. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nem is megbeszélésre gondolt. Megy neki mindennek mint egy birka. Én csak védekeztem és megfogtam a kezét ő meg elfordult közben.
2013. febr. 19. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Szabályok nélküli bunyónak nincs értelme. Pl. te tornacipőt veszel, ő meg acél orrú western csizmát. Te úgy gondolod hogy tökön azért nem illik rúgni egy régi havert bunyó közben sem, vagy az orrát sem illik bezúzni, ő meg esetleg másként vélekedik ugyanerről.


Én a helyetekben egy szabályos boksz meccsben gondolkodnék, kesztyűvel, rendes, közeletekben levő amatőr boksz klubnál.

2013. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.......Egyszerüen akkor csak háríts,mert mindenképpen te leszel a hibás ha megvered.Ebböl az jön le,hogy nagy a szája,de nyuzga......
2013. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most még lehet, hogy azt gondoljátok, hogy csak úgy lehet megoldani a problémát kettőtök között, hogy megmutatjátok, hogy "No most melyikünk a nagyobb menő, és ki tud nagyobbat ütni", majd az ki jön ki "győztesen" aki jobban megverte a másikat. De abba is gondoljatok bele, hogy ha ebből esetleg rendőrségi ügy lenne, és az erkölcsi bizonyítványotokba is szerepelni fog, akkor később nem biztos, hogy olyan munkát tudsz majd vállalni amit szeretnél, mert ha nem tiszta az erkölcsi bizonyítványod fel sem vesznek. (Van ahol kérik.) Akkor pedig majd foghatod a fejed, hogy anno tiniként mennyire érte meg neked az a pár pofon..

Ezen gondolkodj el, illetve, azon is, hogy tudod mi a következménye otthon is ha verekedésbe keveredsz, mennyire éri meg neked ez? itt nem arról van szó, hogy félsz vagy sem, vagy, hogy ki az erősebb kettőtök között. Olyan következménye is lehet a dolognak, ami később a jövődre is hatással lehet.

2013. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En ezt tudom es azert sem akarok verekedni mert rendeszeti szakkozepbe jarok es rendor vagy esetleg katona akarok lenni. A masik meg az hogy en tudok rendesen verekedni (jartam kuzdosportra) o pedig nem.
2013. febr. 19. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig semmi esetre se verekedj.Mondjon ö téged bármilyen gyengének,gyávának.Ne foglalkozz vele....
2013. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!