Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos házasságban...

Egy átlagos házasságban milyen gyakran fordul elő üvöltözés, csapkodás, balhé? Kezet emelnek-e időnként egymásra a felek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ilyesmik leginkább egy nem átlagos, labilis, ideges hangulatú rossz házasságban fordulnak elő. A tettlegesség meg már egy külön kategória.
2009. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem átlagos házasság amiről te írsz, hanem egy elcseszett házasság.

Mindenhol vannak viták, de ahhoz nem kell üvöltözni, csapkodni sem annyira, de ez még mindig jobb, az hogy kezet is emelnek egymásra a felek na az már tényleg egy igen elfajzott elcseszett dolog. Kúltúráltan is meg lehet bármilyen problémát és nézeteltérést beszélni, egymás tiszteletben tartásával, erről szól a szeretet.

Amit te írsz az rég nem az.

2009. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt látom magam körül, hogy lassan már ez az átlagos. :( Nem értem, miért nem lehet békében élni egymással, a másikat szeretve, tisztelve. Sajnos a mai világban ez a jellemző. Biztos nem minden család ilyen, de egyre többen vannak.
2009. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez az átlagos, mert nagyon sok primitív ember, akik nem tudják kultúráltan megoldani a dolgokat.

Ez tényleg csak intelligencia kérdése.

2009. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

szia!


Aki üvöltözéssel, csapkodással akar valakivel élni, az inkább keressen fel egy pszichiátert!! :)

2009. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Tudom hazásságban 1 év még nem sok idő, de mi se esküvőnk után, se előtte nem is veszekedtünk. Van hogy cukkoljuk egymást, kicsit vitázunk, de pillanatok alatt nevetésbe végződik a dolog.
2009. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nincs ilyen, intelligens ember nem üvöltözik és nem csapkod.
2009. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal.Amiről Te írsz,az csak egy rossz házasságban fordulhat elő.Ahol tettlegességig fajulnak a dolgok,ott pedig valóban primitív ostoba emberek élnek együtt.A gyenge ember üt,aki nem tudja kulturáltan megbeszélni a problémáit,nem tudja levezetni kifejezni az indulatait másképpen.Aki pedig tűri a terrort az sem különb.Aki pedig ilyen életformának kiteszi a gyerekeit is,hát...azokat az embereket inkább nem is jellemezném...
2009. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Már több, mint 20 éve élek házasságban, de még üvöltözés, csapkodás, balhé nem volt, annak ellenér, hogy véleménykülönbségek adódtak természetesen közöttünk is, de meg tudtuk kulturáltan beszélni. (Tettlegesség meg szerintem mindennek a teteje lenne - aki eltüri, az meg is érdemli.)
2009. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4 év alatt:

Csapkodás:1x csaptam be az ajtót magam mögött, de arra a huzat is rásegített.

Üvöltözés: 1x sem!!!! Nem üvöltözünk, ha fel is emeljük a hangunkat az is csak jelzés szintű, sosem megyünk el az üvöltözésig.

Balhé: hát inkább vita, amit 99%-ban kultúráltan kezelünk.

Kezet akkor emel rám a párom, ha a fenekemre csap, de az messze nem vita miatt van.;)

Szerintem nagyon fontos, hogy két ember kultúráltan tudjon vitatkozni. Persze le kell vezetni a feszültséget, de nem úgy, hogy kárt teszek az otthonomban vagy a páromban.

2009. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!