Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjem önbecsülé...

Mit tegyek? A férjem önbecsülését bántja, hogy én komolyabb munkát végzek, mint ő.

Figyelt kérdés
Hogy lehet segíteni neki, hogy fogadja el ezt a helyzetet?
2013. febr. 20. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ez miért probléma bárkinek is. Értemes ember ilyenen nem probémázik, miért kellene neked alárendelt munkát végezni azért, hogy neki ne legyen baja az önbecsülésével? Szerintem a férjed igencsak le van maradva és középkori nézetei vannak.
2013. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Éppen ezért nem jönnék össze soha olyan férfivel, aki ebben a tekintetben "alattam" van.


Mert nem engem fog zavarni, hanem őt.


Egyébként ezzel te nem tudsz mit kezdeni, gondolom sosem éreztetted vele, hogy ő kevesebb, tehát magának kreálta a problémát, csak ő tudja megoldani.

2013. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, fogadja el!
2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez gond?! Én állítlólag szebb vagyok,mint a férjem /naná, hiszen egy férfi miért lenne annyira szép?/, szerinte okosabb is vagyok, ráadásul több pénzem is van. Egyik sem okoz problémát.

A férjednek alapvetően kisebbségi érzése lehet, de nem pont miattad. Talán csak arra fogja, amiről most írsz.

2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És? Ha nem "egyenlő" munkát végeztek, akkor valamelyikőtök önbecsülését alávághatja.
2013. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy adjon lejjebb az egójából.
2013. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted komolyabb vagy szerinte?
2013. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán szerintem vagy nem szerintem kérdése.


Egy olyan ember, aki mondjuk vezérigazgató, a párja pedig egy boltban pénztáros, ott ez nyilvánvaló.

Más esetekben szintén. Gondolom beosztásból adódik náluk ez az egész.

2013. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!