Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne elviselhetővé...

Mivel lehetne elviselhetővé tenni a családi életünket? Apósom alkoholista, ma már nem válna el anyósom, talán már késő is. Azonban állandóan bántja Após, pszichológiai hadviselés, nem fizikailag.

Figyelt kérdés
Mit tehetünk ellene? Nem vesz részt a családi közös teherviselésben, sem anyagilag, sem munkában.Mi dolgozunk, Anyós van otthon vele. A férjem egyszer már megállította, amikor meg akarta verni Anyóst, olyankor pár napig csend volt. Én javasoltam, hogy közösítsük ki, de ebben Anyósom nem partner, mert időnként megszánja. az a kategória alkoholista, aki nem eszik, nem fürdik, minden helyett inkább iszik. Gyerekkorukban kilopta a gyerekek kis perselyéből a pénz, hogy eligya. Nem kioktatást kérek ill. okoskodást, mit tehetnénk ebben a helyzetben? Sérve van, de orvos közelébe sem mer menni, mert a doki rögtön szembesítené az állapotával. Maga szerint nem alkesz, hanem italos. Az egész család életének megmérgezője. Én attól félek, hogy a férjem egyszer megüti, (ezért menekülünk mindig otthonról), de abba belehal, fizikuma nulla, csak egy nagy tüdő, csont és bőr.
2012. júl. 28. 17:02
 1/3 nevem-senki ***** válasza:
73%
Nehéz lehet a helyzet, de anyósod nem tud/akar lépni. Nézzétek levegőnek, mintha ott sem lenne..., aztán lehet, h magához szólítja az Úr hamarosan.
2012. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos Anyósom nem következetes az ügyben, de ő még most is úgy gondolja, hogy falun szégyen a válás
2012. júl. 28. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
anyósod elkezdhetné verni, gondolom fizikailag jobban van,mint az a lepukkant abuzáló részeg disznó férje. csak az a lényeg, hogy ne sajnálja meg közben. hamar visszaállna a caládi béke :D
2013. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!