Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám nagy ívbe tojik rám....

Az anyám nagy ívbe tojik rám. Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves vagyok. Apám 8 éve nem velem él mert anyám otthagyta. 8 évig nevelőapám volt, 6-8 hónapja költöztünk el mert az utolsó két évbe tönkretett idegileg és szellemileg. (Fülembe teli torokból ordibált, őrült volt, fenyegetett, a hangulat mindig elromlott ha hazaért, nem dolgozott 47 évesen..stb.) Anyám meg kiskoromba és most is elkényeztet de csak azért, hogy lekopjak róla. Nem vár el tőlem semmit, már olyan is volt, hogy nem hívtam fel, hogy hol vagyok ő nem hívott fel pedig este hatkor jöttem haza. Barátnőmnél is aludtam már mert nem jött értem. Én csak annyit kérek tőle, hogy várja el, hogy tanuljak mert így teljesen azt érzem, hogy leszar, tőle lehetek takarító nő is. Nem érdekli, hogy milyen jegyet kaptam, nem ösztönöz tanulással kapcsolatban, nem segít tanulni. Tőle komolyan szerintem takarító nő is lehetek. Mit tegyek?!
2013. febr. 20. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még azt se mondtam, hogy ingerlékeny vagyok, minden nap sírok, többször öngyilkos is akartam lenni.. Ma például hívtam vagy nyolcszor mert mondtam, hogy hívni fogom, hogy jöjjön értem de nem vette fel 10 kilómétert 4 fokba 1 esőkabátba kellet hazasétálnom, vörösre fagytak a végtagjaim és nem túlzok..
2013. febr. 20. 21:23
 2/11 hawkbill ***** válasza:
hát figyelj, érted nem megyek, de ha ez kell én leb.szlak, hogy miért nem tanulsz... :D meg kapsz tőlem két k.urvanagy pofont az öngyilkos gondolatok miatt. (persze csak ha nem vidéki vagy) na? segítettem? :D
2013. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Én tanulok mert nem akarok takarító nő lenni..

2. Szerintem nagyon nem vagy tisztába a helyzetemmel. apám dús gazdag de még a 30 ezres gyerektartást is nehéz kicsikarni belőle...

2013. febr. 20. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez manapság nagyon általános jelenség.

Szétment családok, aztán a gyerek szenved a nevelőszülőtől, a vérszerinti szülő pedig elkényezteti, azt kompenzálandó, hogy nem törődik vele normálisan. Azt hiszi, ha elkényezteti a gyereket, azzal mindent megad neki, pedig épp a legfontosabbat nem: a figyelmet.

Tény, hogy nem mindenkinek való gyerek..


A takarítónőket pedig ne nézd le. Aki dolgozik (akármit is!) az becsülendő!

2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem nézem le a takarítónőket csak az a baj, hogy a takarítónők azok akik nem tanultak rendesen ezért csak ilyen munka jutott nekik amiből nem lehet megélni...
2013. febr. 20. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen már a takarítónőktől is érettségit várnak! Besza*ás, nem?


Nyugi, fel a fejjel!Nekem is szar gyerekkorom volt,apám meghalt, anyám a nevelőapámmal ivott, verekedett,engem vertek, ordibáltak stb...Hát felnőttem, itt vagyok. Mindenkinek más lapot oszt az élet,s abból kell építkezni!:)

28N

2013. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy butaság.

Egyrészt vannak takarítónők, akiknek több diplomájuk van, de örülnek hogy egyátalán munkát találtak.

Másrészt valakinek ezt is el kell végezni. Mi lenne, ha mindenki orvos meg jogász lenne, és úsznánk a mocsokban, mert mindenkinek derogálna feltakarítani.


De mindegy is, nem prédikálok tovább. Gyerek vagy még, ugyan mit is tudhatnál a világról.

2013. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tőlem sem várnak el semmit tanulás terén, de képes vagyok tanulni. Ez nem azt jelenti, hogy 2-es átlagom van. (4,3 volt félévkor) Magadnak tanulsz!

Amúgy úgy gondolod, hogy majd eltart a dúsgazdag apuci?

2013. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.Tőlem sem várták el, hogy tanulja,űk, sose nézték az ellenőrzőm.Sőt, anyám volt, hogy a szememre vetette, hogy ő már 16 évesen dolgozott.

Én mégis leérettségiztem 4,9-re. Tovább is tanultam. Anyagi segítség az árvasági volt+diákhitel.

2013. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*tanuljak

kicsit félrenyomkodtam a billentyűket.:)

2013. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!