Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak úgy van...

Szerintetek is csak úgy van értelme összeköltözni valakakivel ha azt egy életre gondolják a felek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van olyan ember is, aki kényelemből meg költségcsökkentésből összeköltöznének vkivel, akivel csak elvannak... de nekem ez felesleges, csak olyannal költöznék össze, akivel egy életre gondolom a kapcsolatot... nem tudnék hosszabb távon olyan ember mellett élni, akit nem szeretek teljes szívemből.
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem első körben mindenki életre szólónak gondolja az adott helyzetben... aztán majd az élet eldönti. Mivel nem lehet előre tudni, hogy mennyire passzolnak majd össze a hétköznapokban is, ezért jobb előre kipróbálni. Nincs abban semmi sem, ha végül mégsem jön össze, inkább akkor derüljön ki, amikor még nincs túl sok kötelezettség.
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Én már tizenévesen is mindig terveztem, hogy X milyen lenne apaként. Végül 17 évesen "döntöttem" a párom mellett, akivel most már ténylegesen is egy életre gondoljuk:)
2013. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Igazân csak lakva ismered meg a másikat, ez nagyon is így van. Ott derül ki, hogy mûködik e vagy sem. Ha nem költöznènek össze a párok csak házasság után, ott nagy gondok lennènek. Persze hoszùtávra tervezès kell hozzá, mert ha tudja az egyik fèl, h csak elvan a másikkal akkor nem feltètlen jó ötlet a költözès.
2013. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy! Egyáltalán nem. Összeköltözöl valakivel akiről azt gondolod, hogy a nagy Ő és közben derül ki, hogy nem tudtok együtt élni....ez benne van a pakliban és ez csak így derül ki.
2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen.Ha már úgy indul neki az ember hogy ha nincs ló jó a szamár is akkor régen rossz.
2013. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
2. és 4. válaszolóval tökéletesen egyezt értek. Mindenki alapvetően egy életre tervez, hiszen azért költöznek össze. De valóban honnan tudod eldönteni, hogy valakivel le akarod élni az életed, amíg nem élsz vele együtt? Akkor derül ki igazán, hogy milyen ember, hogy viselkedik, tudtok-e együtt élni.
2013. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem csak akkor van értelme összeköltözni, ha meg van beszélve, hogy nagyjából mégis mennyi időre akarnak egymással összeköltözni.

Ha mindkettő egy életre gondolja, akkor rendben.

Ha mindkettő rövidebb időre gondolja és ezt meg tudják normálisan oldani, nem lesz vita belőle, akkor is rendben.

Ha az egyik egy életre gondolja, de a másik bizonytalan és csak rövid időre tervez, vagy nem tudja, akkor csak abban az esetben lehet ez rendben, ha ezt elmondja a másiknak, és az egy életre tervező fél elfogadja, hogy a másik tulajdonképpen bármikor leléphet. Ha tehát őszinte a rövidtávos, és nem akarja őt megváltoztatni az hosszútávos, nem lesz vita, akkor rendben.


De ha te nem egy életre tervezel valakivel, viszont azt hazudod neki és így költözöl össze, akkor az szemétség.

2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én is összeköltöztem az aktuális nagy Ő immel, no nem volt sok, de így kell írni.

Az elején nem tudja az ember, hogy -tényleg- ő a nagy Ő, de ha vele laksz, kiderülnek dolgok, amik befolyásolják a kapcsolat kimenetelét.

A családom egy fele viszont mély vallásos katolikus család, ott házasság után költöztek csak össze. Izgultam a lány helyett, ő nem annyira, de el vannak :)

2013. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki egy életre gondolja, amikor összeköltözik. Nem azt mondják, "de boldog vagyok, éljünk együtt 8 évig!".
2013. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!